Meist - About Us

 

KANDIDEERI - A NEW JOB SEARCHING PLATFORM

Whether you're looking for your dream job or looking to take advantage of our Online Job Advertising, we'd love to help! Select Jobs is a new EU Job Board offering a fresh, usable platform for both Jobseekers and Recruiters alike. For any questions, tips or advice, simply give us a call or an email - info@kandideeri.ee

We have ca 200 000 followers on Facebook (01.12.2017)

Jobs in Finland. Töö Soomes.
Facebook.com/lookingforajob
Avaliku palgaga tööpakkumised grupp Facebookis

and more ...


HINNAKIRI TÖÖANDJALE - klõpsa

Igal nädalal muudame hinnakirja. Osad Teenused on samad, mis CV onlinel ja meie teenuste hinnad sõltuvad sellest, kui palju kordi oli möödunud nädalal cv onlinel unikaalseid külastusi Eestist rohkem, kui Kandideeri.ee -l. Näiteks: kui eelmisel nädalal oli cv onlinel 10 korda rohkem unikaalseid külastusi Eestist, võrreldes Kandideeri.ee -ga, siis sel nädalal on Kandideeri,ee hinnad 10 korda madalamad cv online samade toodete hindadest.

Vaata unikaalsete külastajate statistikat Metrix.ee -st, klõpsa SIIN.

Tööportaal Kandideeri:

  • 7 aastat sotsiaalmeedias tööalase info jagamise kogemust.
  • ca 200 000 seitsme aasta jooksul orgaaniliselt liitunud jälgijat sotsiaalmeedias. Võimas tasuta lisaväärtus minu koostööpartneritele.
  • 23 361 aktiivset kasutajat kuus.
  • Vähem konkureerivaid kuulutusi.
  • Info jõuab ka nende tublide inimesteni, kes tööportaale ei külasta (töökoht on olemnas) aga suhtlevad vabal ajal sõpradega sotsmeedia vahendusel ja võivad Teie kuulutuse seal avastada ning kui see neinde jaoks on mingil põhjusel atraktiivne, siis nad võivad sellele reageerida.
  • Soodsam hind, mis igal nädalal muutu ja sõltub aktiivsete kasutajate arvust lehel. Räägime enamasti 2 kohalistest numbritest, küsi julgesti pakkumine või siis tutvu lehel toodete ja hindadega.
  • Olen tihti suutnud aidata ka neid tööandjaid, kes 2 kuulise kuulutuamise järel cv keskuses ja cv onlöines ei leidnud inimest, keda otsisid. Madala hinna tõttu soovitan alati alustada otsinguid minu kaudu, sest kui saate koha täidetud, kaob vajadus suuremate investeeringute järele seoses personaliotsingutega.
  • 100% Eesti kapital.