Skip to main content
Blogi > Ettevõtlus

Õpilasfirmad saavad koolitust oma toodete müümiseks

TALLINN, 12. jaanuar, BNS - Laupäeval koguneb Tallinnasse Estonian Business Schooli (EBS) hoonesse üle 100 õpilasfirma esindaja, et saada üksikasjalikku koolitust oma toodete ja teenuste parimaks turustamiseks.

Õpilaste äriideed ulatuvad söejäätisest kuni vaimse tervise koolituste pakkumiseni. Laupäevasel koolitusel saavad õpilasfirmade esindajad juhendeid ekspertidelt erinevatelt elualadelt, kes jagavad teadmisi nii müügi, juhtimise, tootearenduse, raamatupidamise kui turunduse osas. Koolitust korraldava vabaühenduse JA Eesti ekspertide kõrval jagavad kogemusi esindajad Coca-Cola HBC Eestist, Tallinna Lennujaamast, AS-ist Infotark, Tartu Ülikoolist ning Tallinna Reaalkoolist.

Iga aastaga muutub õpilasfirmade pakutavate toodete ja teenuste valik üha suuremaks ja leidlikumaks ning vähem piirdutakse lihtsa käsitööga. Õpilasfirmad kasutavad oma toodetes varasemast rohkem uudset tehnoloogiat ning professionaalset tootearendust. Ka seekord osaleb koolitusel õpilasfirmasid, mis tegelevad näiteks söejäätise tootmisega, Kalevi kommidest jäätise tegemisega, higirätikute ja interaktiivsete plakatite valmistamisega või isegi õpilastele suunatud vaimse tervise koolituste pakkumisega. 

Järgmine suurem õpilasfirmade laat toimub 10. veebruaril Tallinnas.

 

Baltic News Service