Site Online Counter
Skip to main content
Blogi

Balti kindlustusfirmad Interrisk ja BTA ühinevad

TALLINN, 1. august, BNS – Kindlustusfirmad Interrisk Vienna Insurance Group ja BTA Baltic Insurance Company teatasid ühinemisest.

Interriskiga ühinemine toob kaasa Interriski Läti äri liitumise Läti BTA harug ning Interriski Leedu haru liitumise Leedu BTA haruga, selgub pressiteatest.

Praegused BTA kindlustus-ja koostöölepingud jäävad kohustuste üle võtmisel kehtima. BTA säilitab oma praeguse firmanimetuse, brändi ja uue visuaalse identiteedi ka peale ühinemist.

"Ühinemine Interriskiga teeb meid Balti turul liidriks läbi suurima partnerite võrgustiku ja rohkete klienditeeninduspunktidega terves Balti regioonis, mille meeskonnas on enam kui 1300 töötajat," ütles BTA juhatuse esimees Jānis Lucaus.

BTA Baltic Insurance Company pakub kahjukindlustusteenuseid Läti, Leedu ja Eesti turgudel. Vienna Insurance Group AG sai 24. augustil 2016. aastal firma suurimaks aktsionäriks, omandades 90 protsenti firma aktsiatest. 10 protsendi aktsiate omanikuks on Balcia Insurance SE.

Ka Interrisk Vienna Insurance Group pakub kahjukindlustusteenuseid Läti, Leedu ja Eesti turgudel. Firma ainsaks aktsionäriks on Vienna Insurance Group.

Baltic News Service