Skip to main content
Blogi > Tööelu

37 noort saavad töövarju nädalal tutvuda tipp-poliitikaga

TALLINN, 12. veebruar, BNS - Esmaspäevast reedeni toimub töövarju nädal, mille raames saavad 37 noort tutvuda tipp-poliitikute igapäevase tööga.

Töövarju nädalast võtavad osa 22 poliitikut ja 37 noort. Enamasti on iga päev üks noor poliitikuga ja teeb temaga kaasa kõik kohtumised ja kohustused. “Minu arvates on märkimisväärne, et anname noortele võimaluse oma arvamust vahetult kujundada, mitte läbi kolmandate osapoolte. Kes teab, äkki mõnest varjust sirgub poliitik,” ütles kesknoorte esimees Karine Oganesjan. 

“Alanud nädalal peaks olema osalevate poliitikute Facebooki leheküljed mõnevõrra teistsuguse sisuga. Nimelt oleme poliitikuid julgustanud tegema postitusi, mis kaasaksid ka neid, kes sel korral valituks ei saanud. Samuti plaanime mitmeid postitusi kesknoorte Facebooki ja Instagrami lehel,” lisas Oganesjan.

Töövarju nädalast võtavad osa peaminister Jüri Ratas, ministrid Mailis Reps, Kadri Simson, Jaak Aab ja Tarmo Tamm, linnaosa vanemad Alina Tubli, Grete Šillis, Raimond Kaljulaid, Marek Jürgenson, Vladimir Svet, Jaanus Riibe, Lauri Laats ja Maria Jufereva, riigikogu liikmed Enn Eesmaa, Kersti Sarapuu, Oudekki Loone, Siret Kotka-Repinski, Toomas Paur ja Tiit Terik, Tallinna linnapea Taavi Aas, abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Tallinna linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart. Kokku kandideeris 55 noort, kellest 37 osutus valituks.

 

Baltic News Service