Site Online Counter
Skip to main content
Blogi

Vaata, kes kandideerivad "Unistuste tööandja 2017" konkursil.

Vaata, kes kandideerivad "Unistuste tööandja 2017" konkursil.

Neljandat aastat valitakse Eestis Unistuste Tööandjat, kelleks saab organisatsioon, mis on suutnud oma sisekliimat ja töökultuuri kujundada töötajaid inspireerivaks ja motiveerivaks ning mida hindavad nii nende praegused kui ka potentsiaalsed töötajad. Sel aastal kandideerib tiitlile 22 organisatsiooni, tuntumad neist on näiteks Ericsson Eesti AS, TransferWise Ltd. Eesti filiaal, Swedbank AS, DPD Eesti AS, Coca-Cola HBC Eesti AS ja DHL Estonia AS.

«Tuleb tõdeda, et tuntud ja kogenud organisatsioonide kõrval saavad ka järjest väiksemad ettevõtted aru, et tööandja brändiga tegelemine on tähtis ja seda on oluline kommunikeerida, mistõttu on neist paljud sel aastal oma kandidatuuri esitanud,» ütles konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits. «Unistuste Tööandjaks kandideerivad mitmete erinevate valdkondade ettevõtted, kelle jaoks on nende kuvand tööandjana vähemasti sama tähtis kui nende toodete või teenuste maine.»

«Unistuste Tööandja 2017» tiitlile kandideerivad organisatsioonid on: DHL Estonia AS, SOS Lasteküla Eesti Ühing, Seesam Insurance AS, DPD Eesti AS, Proekspert AS, If P&C Insurance AS, Jobbatical OÜ, Ernst & Young Baltic AS, Ericsson Eesti AS, Coca-Cola HBC Eesti AS, Stillabunt OÜ, Swedbank AS, Ideal OÜ, Cybernetica AS, Pipedrive OÜ, Advokaadibüroo COBALT OÜ, Eastman Specialties OÜ, Premier Restaurants Eesti AS, KPMG Baltics OÜ, Columbus Eesti AS, TransferWise Ltd Eesti filiaal ja MTÜ Uuskasutus.

Unistuste Tööandja 2017 tehakse teatavaks 8. veebruaril toimuval "Unistuste tööandja: 100 ideed" konverentsil.

Žüriisse kuuluvad Lauri Tabur, Smartgrow OÜ tegevjuht; Anneli Ohvril, EV 100 turundus- ja kommunikatsioonijuht; Häli Mändmaa, LHV Pank AS personalijuht; Ene Olle, PARE tegevjuht ja Renita Käsper, CV Keskuse värbamisosakonna juht.

Varasemalt on Unistuste tööandja tiitlid võitnud Sisekaitseakadeemia, LHV Pank ASning SA Teaduskeskus AHHAA. 

Infopesa: