Skip to main content
Blogi

Tööpakkumised personaliotsinguportaalis Kandideeri ee.

Tööpakkumised personaliotsinguportaalis Kandideeri ee.

Tööpakkumised on meil alati värsked.

Tööpakkumised personaliotsinguportaalis Kandideeri.ee on alati värsked ja lisatud tööpakkujate endi poolt. Tööpakkujad loovad ja haldavad oma kasutajaprofiile ise. Samuti ka tööotsijad.

Tööpakkumise saab avaldada just siis, kui selleks vajadus on tekkinud. Lisamisele kulub vaid mõni minut. Kui tööpakkumine on avaldatud, jääb üle vaid sobivaid kandideerijaid oodata. Kõige lühem aeg personali leidmiseks on siiani 5 minutit peale tööpakkumise avaldamist. Nii kiirelkt on elitud töötaja siiski vaid ühel korral.

Hea tagasiside tööpakkujalt on veel ka see, et Kandideeri ee kaudu leiti kitsa valdkonna spetsilist, keda 2 kuu jooksul ei õnnestunud leida cv keskuse kaudu kuulutades.

Tööpakkumisi leiab lehelt täiesti erinevatele ametikohtadele.

Tööpakkumisi leiab meilt erinevatele ametikohtadele. Seepärfast on kõikide ametite esindajad oodatud lisama andmebaasi oma töösoove. Kandideeri ee l oli juulis 2016 üle 100 000 jälgija sotsiaalmeedias. Näiteks, see on 4-5 korda rohkem, kui cv onlinelkk v cv keskusel.

Tööpakkumise avaldamine on Kandideeri ee -s odavam, kui mõnes suures vanas tööportaalis.

Tööpakkumise avaldamise hinnad algavad meil 2€ -st. Siiski, populaarseimad tooted on 1 kuulutus 1 kuuks koos sotsiaalmeediapostitusega (hind käesoleval nädalal 18.04.2017 vaid 13,68€), kõik töökuulutused 1 kuuks hind käesoleval nädalal vaid 19,17€ ja aastaringne personaliotsinguabi teenus 60€ aastas, kui tasute õigeaegselt arveid.

Kui tööpakkumine lehel toimib ja Te saate kohad meie kaudu täidetud, siis on sääst sel nädalal 18,21 kordne ja kallimat kanalit otsinguks enam kasutada pole tarvis.

Tööpakkumised vs töösoovid.

Tööpakkumised on leitavad tööotsijaile ja töösoovid tööpakkujaile. Töösoovidele pääsevad ligi kõik tööpakkujad, kes on avaldanud tööpakkumise või ostnud tööpakkumise avaldamiseks sobiva toote Kandideeri.ee -s.

Töösoovide andmebaas on meil alati värske, kuna iga lisatud ja avaldatud töösoov on vaikimisi aktiveeritud ehk tööpakkujaile leitav 3 kuu vältel peale avaldamist ning deaktiveerub seejärel automaatselt.

Töösoovi saab igal ajal ühe klõpsuga aktiveerida, seda siis jälle uuesti kuni 3 kuuks.

Vaata kõiki tööpakkumisi SIIT.