Skip to main content
Blogi

Tööportaal Kandideeri.ee teenuste hind muutub igal nädalal.

Tööportaal Kandideeri.ee teenuste hind muutub igal nädalal.

Kas teadsite, et töö- ja värbamisleht Kandideeri.ee teenuste hinnad tööandjaile igal nädalal muutuvad?

Teenuste hinnad tööandjaile sõltuvad nüüd otseselt eelnenud nädala unikaalsete külastuste (arvesse lähevad vaid Eestist lehele tulnud unikaalsed külastused) arvust ja selle suhtest cv online sama nädala Eestist lehele liikunud unikaalsete külastajate arvu.

Unikaalsed külastused - need on külastused erinevatelt IP aadressidelt (enamjaolt seega erinevad persoonid ehk erinevad inimesed/tööotsijad/tööpakkujad).

Nüüd võivad kõik teenuse kasutajad olla kindlad, et  ei maksa teenuse eest ebaõiglast hinda (üle turuhinna). Hinnad on nüüd põhjendatud, ausad ja läbinähtavad. Saad täpselt niipalju vastu, kuipalju eest maksad.

Kuna iga päev liitub lehega uusi tööotsijaid ja tööandjaid, siis pikemas perspektiivis on teenus kallinev, kuid samas muutub ka tõhusamaks. 

Kelle jaoks tundub hind mingil nädalal ülejõu käiv olevat, sellel soovitame oodata esmaspäevani, kuna hinnad muutuvda siis ja mõnel nädalal ka madalamaks.

Kui soovite oma ettevõtte personaliotsingukulusid aga minimeerida, soovitame osta aastaringse teenuse - ostuhetkel fikseerub Teile hind ka igaks järgnevaks aastaks ehk kui Te teenust kasutate ja ei katkesta ning tasute igal aastal õigeaegselt arveid, jääbki hind Teile samaks, mis oli ostuhetkel ega sõltu ei tarbijahinnaindeksist, inflatsioonist ega meie teenuste hinnatõusust.

Siit saad jälgida Kandideeeri.ee unikaalsete külastuste statistikat nädalate kaupa ja võrrelda seda Teiste veebilehtede omaga.

Kandideeri.ee teenused tööandjaile ja nende hinnad leiate SIIT.

Milleks selline hinnakujundus hea on?

1. Kui hind on odavam ja teenus toimib ehk võid saada vabad ametikohad ettevõttes täidetud, siis pole vajadust kallima kanali järele ning saate järelejäävat raha kasutada mõneks muuks otstarbeks. Tavaliselt on olnud Kandideeri ee teenuste hindade kõikumine 2017 aastal vahemikus 11 korda odavam cv online teenustest kuni 26 korda odavam cv online teenustest.

2. Tööandjal on hea teada, kui palju on võimalik säästa, kui teenuse kasutamine osutub tõhusaks ja töötaja leitakse. Mida rohkem on lehel unikaalseid külastusi, seda tõhusam peaks olema teenus. Loogika. Mida kõrgem on teenuse hind, seda rohkem saab Kandideeri.ee teha reklaami mis omakorda tõstab tuntust ja külastatavust, mis omakorda muudab teenust tõhusamaks.

3. Kui lehel on vaiksem ehk külastus langeb, langevad ka hinnad teenustele ja kõik on tasakaalus, te ei pea makma millegi eest, mida Te ei saa. Tasute täpselt unikaalsete külastajate ja selle suhte järgi cv online unikaalsete külastajate arvu. Mida rohkem on külastajaid cv onlinel, seda odavam on Kandideeri ee teenus.

Nüüd siis teate, et alati on mõistlik värbamise alguses alustada kuulutamisega tööportaalis www.kandideeri.ee, sest kui õnnestub kohad täita, jääb ettevõttel palju raha muuks otstarbeks alles.

Fakt on ka, et juba juulis 2016 oli Kandideeri ee -l üle 100 000 liitunud jälgija sotsiaalmeedias, mis oli tol hetkel 4-5 korda suurem arv, kui cv onlinel või cv keskusel. Varsti loeme uuesti üle ja avaldame info.

Head ja säästvat personaliotsingut soovides, registeeri oma ettevõte SIIT ja asu kasutama.

Töö- ja personaliotsinguleht Kandideeri.ee