Skip to main content
Blogi > Tartu

Antoniuse õue suvekontserdid algavad sel nädalal Dagö kontserdiga

TALLINN, 26. juuni, BNS - Sel neljapäeval kell 20 alustab oma seitsmendat hooaega Tartu suvine muusikafestival "Muusikasuvi Antoniuse õues", tehes seda ansambel Dagö kontserdiga.

Kokku rõõmustatakse kuulajaid augusti lõpuni kümne kontserdiga. Avakontserdi eel teevad uksed lahti ka Antoniuse õue stuudiod ning degusteerida saab kodumaiseid käsitööjooke. Muusikasuve kontserdid toimuvad kuni augusti lõpuni igal neljapäeval algusega kell 20. Korraldajate sõnul on muusikasuve tänavune kava kokku pandud nii, et leiduks midagi igale maitsele  – repertuaar ulatub kaunist klassikast tuntud pop- ja rokkmuusikani.

Juulikuus säravad laval džässitalent Kadri Voorand,  Hendrik Sal-Saller Smilersi hittidega, kitarrivirtuoosid Donato D’Antonio Itaaliast ja Tiit Peterson Eestist ning Argentiina tangodest põhjamaise etnodžässini esitavad Villu Veski, Tiit Kalluste ja Taavo Remmel. Augustis astuvad üles muhedad Vladislav Koržets ja Riho Sibul, Jäääär, Jaan Tätte, Tanel Padar Blues Band ning muusikasuve lõpetab Liisi Koikson oma parimate lugudega läbi aegade.

Lisaks traditsioonilistele neljapäevaõhtutele on 28. juulil kell 19 Antoniuse õues ka Annely Peebo ja Mart Sanderi kontsert „Valgeid roose“ ning augustis Pearu Pauluse akustiline kontsert.

Muusikasuve avamise puhul on neljapäeval kella 19-st kuni kontserdi vaheajani avatud Antoniuse õue stuudiod: köösneristuudio, etnokudumitega Etnowerk, Helen Valk-Varavini stuudio, Alton, Nahastuudio, Xaos, kübarastuudio ja Teenu stuudio. Antoniuse hoovis on huvilistele ka käsitöölimonaadide, -õllede ja -veinide eripakkumine.

 

Baltic News Service