Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Ilm

Augusti viimaste päevade ilm muutub taas suvisemaks

TALLINN, 26. august, BNS – Ilmateenistus prognoosib augusti viimasteks päevadeks üha suvisemaks muutuvat ilma.

Ööl vastu teisipäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaaretuul 2-8, saarte rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 5-10, rannikul kuni 15 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaaretuul 3-8, saartel puhanguti 13 m/s. Sooja on 18-22 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Kohati on udu. Puhub valdavalt lõunakaaretuul 1-6 m/s. Sooja on 7-12, rannikul kuni 15 kraadi. Kolmapäeva päeval on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt idakaaretuul 1-7 m/s. Sooja on 18-23 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kagutuul 1-6 m/s. Sooja on 8-12, rannikul kuni 15 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kagutuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 19-23 kraadi.

Reede öösel katab Eestit kõrgrõhkkonna serv, pilvi on vähe ja ilm sajuta. Puhub mõõdukas ida- ja kagutuul. Sooja on 7-12, rannikul kuni 16 kraadi. Päeval laieneb Läänemerele madalrõhkkonna serv ja selle piirest lisandub ka meile pilvi ning vihmahoogude võimalus suureneb – seda eelkõige saartel. Kagutuul on mandril mõõdukas, saartel võrdlemisi tugev. Sooja on öösel 7-12, rannikul kuni 16, päeval 20-24 kraadi.

 

Baltic News Service