Skip to main content
Blogi > Persoonid

Citadele Eesti filiaali juhiks sai Jaan Liitmäe

TALLINN, 10. jaanuar, BNS – Citadele panga Eesti filiaali uueks juhiks kinnitati endine DNB panga juhatuse liikme Jaan Liitmäe.

Jaanuari alguses kinnitasid Läti finants- ja kapitaliturgude komisjon ning Eesti finantsinspektsioon (FI) Citadele panga Eesti filiaali uueks juhiks Jaan Liitmäe, teatas Citadele pank.

"Citadele pangal on 2018. aastal kavas jätkata Eesti filiaali tegevuse laiendamisega ja hakata pakkuma uusi teenuseid nii era- kui ka äriklientidele. Jaan Liitmäe kogemused pangandussektoris ja tootejuhtimise valdkonnas on kavandatud tulemuste saavutamiseks ülimalt olulised. Meil on hea meel, et Jaan otsustas oma panganduskarjääri meie kontsernis jätkata," ütles Citadele grupi juhatuse esimees Guntis Beļavskis.

Liitmäe on olnud rahandusvaldkonnas tegev 20 aastat, mille jooksul on ta töötanud juhtivatel kohtadel Swedbankis ja DNB pangas. Viimased üheksa aastat oli Jaan Liitmäe DNB panga juhatuse liige ning vastutas äri- ja jaepanganduse eest ning viimased kuus aastat ka liisinguvaldkonna eest. Tal on Tartu Ülikooli magistrikraad panganduse ja ettevõtterahanduse alal.

"Minu üheks eesmärgiks on viia pank samm edasi ja võita ka laiemalt jaeklientide poolehoid. Juba täna pakume kõiki igapäevapanganduse teenuseid ja samuti erinevaid laenutooteid, kuid sel aastal saame üllatada kliente uute toodetega. Usun, et täna oleme väga hea alternatiiv suurpankadele ja tulevikus tõsine konkurent," ütles Liitmäe.

AS Citadele banka filiaal Eestis pakub finantsteenuseid maksekaartidest kuni ärilaenude ning investeeringuteni alates 2010. aastast. AS Citadele banka Eesti filiaal ja tütarettevõte OÜ Citadele Leasing & Factoring kuuluvad Citadele gruppi. Citadele grupi peakontor asub Riias ning tütarettevõtted asuvad Lätis, Leedus, Eestis ja Šveitsis.

 

Baltic News Service