Skip to main content
Blogi > Transport ja Logistika

DPD investeerib pakiautomaatide võrku ligi 5 miljonit eurot

DPD investeerib pakiautomaatide võrku ligi 5 miljonit eurot

TALLINN, 28. november, BNS – Pakiveofirma DPD lisab järgmise kahe aasta jooksul Baltimaadesse juurde rohkem kui 250 uut pakiautomaati ning investeerib ligi 5 miljonit eurot.

Järgmise aasta jooksul paigaldab DPD Baltikumi 120 uut pakiautomaati, millest 50 Eestisse, 20 Lätti ning 50 Leetu. Käesolev investeeringu plaan viiakse lõpuni 2019. aasta jooksul, teatas ettevõte.

"Andmed meie viimastest uuringutest näitavad, et pakiautomaate eelistatakse eraisikute uksest-ukseni kullerteenuse kõrval selgelt rohkem ja see trend on kasvamas. Seepärast on meil ka kavas tõsta jõuliselt investeeringuid pakiautomaatide võrgustiku arendamisesse," ütles DPD tegevjuht Rainer Rohtla pressiteate vahendusel.

"Pakiautomaatide rohkus ja eelistamine on Eesti ja Baltimaade eripära võrreldes teiste Euroopa riikidega ning eriti paistab selles osas silma just Eesti," lisas ta.

Kokku investeerib DPD järgneva kahe aastaga Baltikumi pakiautomaatide võrgustikku ligi 5 miljonit eurot.

DPD grupp on suuruselt teine pakiveoteenuse pakkuja Euroopas. DPD Eesti teenindab nii era- kui ärikliente ligi 200 kulleri ja enam kui 180 sõiduki abil ning anna tööd 127 inimesele. DPD-l on Eestis 127, Lätis 139 ja Leedus 91 pakipunkti.

 

Baltic News Service