Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Telekommunikatsioon

Eesti Meedia kanalite edastamine STV-s taastus

TALLINN, 14. detsember, BNS - Pärast pingelisi läbirääkimisi jõudsid AS Eesti Meedia ja telekommunikatsioonifirma STV kokkuleppele ning Kanal 2, Kanal 12, Kanal 11 ja MyHits on taas STV klientide ekraanidel, lisaks täienes kanalivalik kahe uue kanali, Eesti Kanal ja Eesti Kanal Pluss võrra.

Eesti Kanali ja Eesti Kanal Plussi puhul on tegemist sellel aastal käivitunud telekanalitega, mis toovad vaatajani Eesti teletoodangu paremiku läbi aastakümnete.

Eesti Meedia telekanalite juhi Rait Killandi sõnul oli senine leping STV-ga kehtinud muutmata kujul juba üle viie aasta ning oli ilmselge, et see vajas kaasajastamist, muuhulgas ka hindade osas. "Lisaks on meil heameel, et hiljuti Eesti Meedia poolt osaliselt omandatud kanalid Eesti Kanal ja Eesti Kanal Pluss laiendasid selle kokkuleppega oluliselt oma leviala," märkis Killandi.

Reede südaööst peatati Eesti Meedia teleprogrammide edastus STV klientidele, kuid tänu intensiivsetele läbirääkimistele saavutati reede pärastlõunal mõlemaid osapooli rahuldav kokkuleppe. See tagab Kanal 2, Kanal 12, Kanal 11, MyHitsi, Eesti Kanal ja Eesti Kanal Plussi programmide edastuse STV võrgus järgmised kolm aastat.

 

Baltic News Service