Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Tööelu

Fujitsu rajab Pärnusse kuni 50 töötajaga IT-toe osakonna

Fujitsu rajab Pärnusse kuni 50 töötajaga IT-toe osakonna

TALLINN, 17. oktoober, BNS – Tehnoloogiafirma Fujitsu Estonia AS laiendab tegevust, avades detsembris Pärnus IT kasutajatoa osakonna, kuhu plaanib lõpuks tööle võtta ligi 50 töötajat.

Fujitsu Estonia avab Pärnus IT kasutajatoe osakonna, kus esmalt saab tööd 10 töötajat. Ettevõtte plaan on arendada Pärnu osakonda sarnaselt Tartu omale. "Tartus alustasime samuti 10 töötajaga ja täna on meil seal 53 inimest ametis. Loodame, et ka Pärnus läheb nii," ütles Fujitsu kasutajatoe juht Merike Tiik pressiteate vahendusel.

"Service Desk ehk kasutajatugi laieneb Pärnusse, kuna hetke tööturu kaardistus näitab, et on olemas võimalus leida sealt sobivate oskustega töötajaid. Tööd saab 10 kohalikku soome keele oskajat, kes soovivad arendada enda IT-oskusi," märkis Tiik ning lisas, et osakond teenindab Põhjamaade suurettevõtteid ja lahendavad arvuti kasutajatele ette tulevaid probleeme.

Pärnu esindus avatakse detsembris valmivas äri- ja eluhoones Martensi maja aadressil Pikk 12.

Fujitsu on Jaapani informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogiafirma. Ettevõttel on 155 000 töötajat rohkem kui 100 riigis, Fujitsu Estonias töötab 330 inimest. Fujitsu Estonia IT kasutajatoel on Skandinaavias üle 60 kliendi, kokku töötab osakonnas 160 inimest.

 

Baltic News Service