Skip to main content
Blogi > Töömess

Jõgeval toimub töötukassa korraldatud töö- ja karjäärimess

TALLINN, 16. märts, BNS - Jõgeva Kultuurikeskuses toimub reedel kell 11–14 töötukassa korraldatud Jõgevamaa töö- ja karjäärimess.

Messil saab tööandjatega vahetult suhelda, infot erinevatest õppimis- ja enesetäiendamisvõimalustest ning tasuta karjäärinõu.

Eesti Töötukassa Jõgevamaa osakonna juhataja Liina Võsaste sõnul on mess nii töötutele, noortele kui ka lihtsalt tööturul toimuvast huvitatuile hea võimalus end näidata, infot saada ja tööandjatele tutvustada. „Samal ajal ja kohas saab suhelda paljude erinevate tööandjatega, uurida töötingimusi, küsida palga kohta. Messil on kohal tervelt 13 õppeasutust, kes pakuvad nii edasiõppimise kui täiendkoolituse võimalust. Ettekannete programm on samuti põnev ja mitmekesine – igaüks peaks enda jaoks midagi leidma. Kõik huvilised saavad osaleda tasuta karjäärinõustamisel, infot töötukassa pakutavates teenustest ning nõu välismaal töötamise asjus,“ rääkis Võsaste.

Messil osalevatel tööandjatel on pakkuda üle 300 töökoha erinevates valdkondades. Toimub messimäng, külastajad saavad osaleda töötubades. Messil osaleb ettevõtteid, kes on valmis pakkuma tööd noortele ja vähenenud töövõimega inimestele, pakutakse ka hooajalise töötamise võimalust. Ettekanded toimuvad teise korruse kammersaalis, kus noortel tasub kindlasti kuulata ettekannet noortest ettevõtluses.  Samas saalis tulevad jutuks maksumuudatused, töösuhted ja töövaidlused ning töötukassa võimalused töötavate inimeste õppimise toetamiseks.

Messi kava ning osalejate nimekirja leiab töömesside lehelt http://www.toomess.ee/toomessid-2018/jogevamaa-1603.  

 

Baltic News Service