Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Ehitus ja Kinnisvara

Jaanikese motokeskus on 320 000 euroga müügis

Jaanikese motokeskus on 320 000 euroga müügis

TALLINN, 17. oktoober, BNS – A.K.A. Property Management müüb Valgamaal asuvat Jaanikese motokeskust 320 000 euroga.

Valgamaal asuv motokeskus asub 31 hekatri suurusel kinnistul, lisaks rajale asub alal ka keskuse hoone ja 60-kohaline hotell. "Kaasaegse kütte- ja elektrisüsteemi väljaehitamine käib. Kompleksile on tehtud ka arendusprojekt moodsa spaakeskuse rajamiseks ja sellel on kohaliku omavalitsuse toetus," ütles rajal ise võistlusi korraldanud ja müüki korraldav 1Partner Kinnisvara konsultant Ainar Haavistu pressiteate vahendusel.

"Jaanikese keskus on järjepanu tegutsenud kuuekümnendatest ning siin on korraldatud nii Euroopa, maailma- kui Nõukogude Liidu meistrivõistlusi," lisas Haavistu. "Kohal potentsiaali on, sest see asub kohe Läti piiri ääres ning lõunanaabritele on motokross üks olulisemaid rahvusspordialasid. Saja kilomeetri raadiuses elab pool miljonit inimest ning keskuse külastusrekord on 29 000 pealtvaatajat päevas," märkis ta.

Jaanikese motokeskuses korraldatakse lisaks motokrossile ka ATV- seiklus- ja ekstreemmatkasid, autokrosse ning offroad- ning maastikujalgrataste võistlusi. Keskus on müügis hinnaga 320 000 eurot.

 

Baltic News Service