Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee

Kandideeri.ee - neile, kes veel ei teadnud.

Kandideeri.ee - neile, kes veel ei teadnud.

Täna 07.02.2019. Täname ette neid, kes jagavad;)

  • * Kandideeri.ee teenus on unikaalne ja see tähendab seda, et keegi teine ei saa seda peale minu pakkuda. Seda tänu minu unikaalsele sotsiaalvõrgustikule ja ajale (üle 8 aasta) mil see võrgustik on tekkinud ja kasvanud. Teemaks töö ja personal. Seda pole kuidagi võimalik ka kopeerida, inimesed on erinevad ja hetked on erinevad. On copy paste tööportaale tekkinud aga see pole see. Ajafaktorit ei saa muuta. Lisaks, mul on ka ärisaladusi. 
  • * Kandideeri ee on Eestimaine tööportaal, mille tuntus kasvab tempos ca 20000 Eesti tööealist inimest kuus ja viimase 2 aasta jooksul on teenust kasutanud juba 375360 Eesti tööealist elanikku 
  • * & 2033 Eesti ja välismaa tuntud ja suurt ning vähemtuntud ja väiksemat ettevõtet on teenusega hetkel liitunud 
  • * & statistikat saab igaüks avalikult jälgida Metrix.ee -st ja/või Similarweb.com -ist 
  • * & oleme esimene Eesti tööportaal, mis juba 2010 aastal võttis kasutusele sotsiaalmeedia. Täna teeme igapäevaselt sotsiaalmeedias kuni 252 kanalis tuhandeid tööalaseid postitusi. Näiteks möödunud 7 päeval tegime 22914 postitust, mida jälgis 161405 erinevat inimest ja millel klõpsati 11803 korral 
  • * & sama tarkvara kasutavad tuhanded tööportaalid üle maailma. Arendustöö käib iga päev. 
  • * & Kandideeri ee on kasutajatele 7 keeles 
  • * & tegemist on mugava ja lihtsa värbamistarkvaraga, mis teeb Teie tööd kergemaks ja aitab säästa nii raha kui aega
  • * & näiteks 1 kuulutuse arvelt säästate juba 21 tundi kuus, mis Teil kuluks sotsmeedias jagamisele. Hinnad aga algavad 16€ -st. Rahaline sääst on päris suur, kui võrrelda kõrgemate hindadega tööportaalidega.

NB! Tööandja, kui Sa arvad, et Kandideeri ee Sinu jaoks ei toimi, mis iganes põhjusel, mida silmas pead, olgu selleks vähe kuulutusi Sinu töövaldkonnas või Sinu piirkonnas, siis tea, et meie portaal toimib niipidi, et alguses avalda oma kuulutused ja siis näed, kuidas toimib. Ei tasu oletada. Usu oma ettevõttesse ja selle tööpakkumistesse. Meie kanal on võimas. Kui töökuulutus on hea, siis see toimib.

Ei tasu end eksitada sellest, kui hetkel pole Teie valdkonna kuulutusi või siis piirkonna tööpakkumisi. Meie teenus on odav ja leht ise areneb iga päevaga, aitate sellele kaasa, kui liitute ja avaldate esimesena oma valdkonna kuulutused ja piirkonna omad samuti. Iga päev olukord lehel muutub.

Meie lai sotsiaalmeediaulatus tähendab seda, et igast piirkonnast liitub iga päev uusi kontakte võrgustikku ja nad aktiveeruvad kohe kui märkavad sobivat kuulutust. Kõik jõuvad siia, kel on olemas arvuti või nutiseade ja internetiühendus.

Oleme ühendatud ka GOOGLE JOBS´iga, kõik avaldatud kuulutused on Google Jobsis leitavad üsna kohe kohe peale avaldamist.

Kel tekkis huvi, siis minu kontakt on jaanus@kandideeri.ee +37256808700. Küsige julgesti;)