Skip to main content
Blogi > Raha

Kandideeri.ee teenuse hind muutus tänasest veelgi ausamaks ja täpsemaks.

Kandideeri.ee teenuse hind muutus tänasest veelgi ausamaks ja täpsemaks.

See, et Kandideeri.ee on esimene Eesti tööportaal, mis võttis kasutusele sotsiaalmeedia ning dünaamilise hinnastamise teenustele, pole enam mingi saladus.

Tänasest, so. 11.09.2017, muutsime hinnad teenusel veelgi ausamaks ja täpsemaks. Nüüd on teenusel hinnad erinevad ka tööpakkumise töökoha asukohast sõltuvalt. Näitesk, kui 1 töökuulutus Tallinnas ja Harjumaal koos sotsmeedias postitusega maksab 9.22€, siis näitesk Tartus ja Pärnus ja mujal Eestis vaid 1€.

Tutvuge meie uute hinnapakkumistega siit, klõpsa siin.

Veel Teile teadmiseks, et kui Te ise jagate oma Kandideeri.ee -s avaldatud kuulutust sotsmeedias ja kasutate selleks kuulutuse kõrval olevaid nuppe, mis lisavad automaatselt postitusele lingi suunaga Kandideeri ee-sse kandideerima, siis loomulikult me ei küsi selle eest raha. Te saate teha ise seeläbi mugavalt reklaami ja suunata õigesse kohta kandideerijad. Meil on üle 70 lehe ja neis on üle 100 000 jälgija.

Kandideerijate haldamise muutsime samuti mõned päevad tagasi Teile mugavamaks, logige oma kontole sisse ja tutvuge uute võimalustega. Soovitame Teil lingid lisada ka enda ettevõtte ametlikele sotsmeedialehtedele. Meie kaudu kuulutamine on kõige odavam ja muutub iga nädalaga tõhusamaks.

Teeme kõik selleks, teeme koos teiega;) Saate palju abiks olla, et soodne portaal Teile rohkem raha säästaks ja paremaid kandidaate vabadele ametikohtadele pakuks.

Vaata ka https://kandideeri.ee/blog/kuidas-muutub-kandideeri-ee-teenuse-hind-igal-n%C3%A4dalal/