Skip to main content
Blogi > Parem töökoht

Kas soovid leida parema töökoha?

Tere.

Parema töökoha leidmine on täna lihtsam kui eales varem. Lihtsalt hoia silmad lahti ja ole leitav tööpakkujaile. Vana töökoht jäta aga teistele. Tööturg on tänavu väga aktiivne. Paljud vahetavad töökohti ja see ongi loomulik. Hetkel on parim aeg karjääri teha ja töökoht parema vastu vahetada.

Kui soovid leida parema töökoha, lisa CV Kandideeri.ee tööportaali andmebaasi. CV lisamine andmebaasi käib lihtsalt. Registreeru paari klikiga ning kui Sul on oma arvutis salvestatud CV, lisa see ja Kandideeri tarkvara loob Sulle meie andmebaasi CV.

Tööpakkumisi lisatakse iga päev ja iga päev otsitakse sobivaid töötajaid andmebaasist. Tee ennast leitavaks ja hakkad saama tööpakkumisi.

Kuna Kandideeri.ee -l on 254 sotsiaalmeediakanalit, siis ära muretse, mis Sinu tänasest tööandjast saab, kui ära lähed. Tööandjal piisab vaid lisada atraktiivne töökuulutus ja usu, kõik töökohad saavad täidetud. 

Ootame kõiki Kandideeri.ee -ga liituma, isegi siis kui Te täna tööd või personali ei otsi. 

Meie hinnad on ülisoodsad ning säästame tööandjate aega 21 tundi iga kuulutuse kohta. Just niipalju kuluks ühe kuulutuse samas mahus jagamisele. Meil teeb jagamistöö ära robot. Vanade tööportaalide ajad on keerulised. Meie sotsmeediakanalid on orgaaniliselt kasvanud juba 2010 aastast.

Viimase 2 aasta jooksul on meie teenust kasutanud juba üle 445410 Eesti tööealise elaniku. Samas tempos kasvades, teab Kandideeri.ee -d järgmise aasta lõpuks juba iga Eestlane, kes on saanud tööealiseks.

Heade soovidega,

Kandideeri.ee

 

Õnnelik töötaja (Happy Worker)