Skip to main content
Blogi > Motivaatori VIDEOBLOGI

Kes siis tegelikult on üks pime juht?

Kes siis tegelikult on üks pime juht?

Olen oma töös märganud, et paljud juhid vaevlevad pimeda juhi sündroomi all, mis tähendab seda, et nad ei näe oma rolli selles, miks töötajad on proaktiivsete asemel hoopis reaktiivsed (ei näita üles huvi, vaid pingutavad vaid nii palju kui hädavajalik).

Sellised juhid kipuvad tellima meeskonnakoolitusi ja motivatsioonikoolitusi arvates, et probleem on ainult töötajates – töötajad on laisad, nad pole motiveeritud ega taha organisatsiooni nimel pingutada. Pimedalt uskudes, et probleem on ainult töötajates, ei saagi nad aga mõista, et osa probleemist võib olla ka nendes – ehk on nad kinni jäänud vanadesse juhtimismudelitesse ja liigse hierarhiaga juhtimise põlvkondadesse, kus organisatsioon on nagu masin, mille jupid töötajad on, keda tuleb regulaarselt õlitada (palka maksta), täpseid korraldusi jagada ja kontrollida. Loe rohkem pimeda juhi sündroomi kohta siit.

Soovides mõista, kas ka Sinus juhina on peidus pimedale juhile omaseid külgi, tule 14. detsembril “Tunnustav juhtimine” koolitusele, mis on aidanud Eestis juba üle saja juhi iseennast juhina paremini mõista ja oma töötajad ühtse meeskonnana tööle panna.

***

LÄHENEV JUHTIMISKOOLITUS

14.12.2017 toimub juhtimiskoolitus "Tunnustav juhtimine".

Koolitus on praktilist laadi ja aitab juhil
oma meeskonda edukalt juhtida,
töötajaid mitterahalistel viisidel motiveerida
ja tulemuslikku töökultuuri kujundada.

NB! Koolitusel on 100% Raha Tagasi Garantii
(kui sa ei jää koolitusega rahule,
maksame sulle ilma küsimusi esitamata kogu raha tagasi)