Skip to main content
Blogi > Ehitus ja Kinnisvara

KMG Inseneriehituse käive kasvas 121 protsenti 15,1 miljoni euroni

TALLINN, 3. juuli, BNS – Ehitusfirma KMG Inseneriehituse AS müügitulu kasvas mullu 121 protsenti 15,1 miljoni euroni, puhaskasum suurenes 250 protsenti 547 000 euroni.

"2017. aasta oli KMG Inseneriehituse AS-ile tegus aasta. Ettevõtte poolt teostatud projektidest väärib kindlasti märkimist Tallinna Lennujaama viiva trammitee ja peatushoone valmimine ning Tallinnas Kalamajas Kopli 16 äri- ja eluhoone valmimine," märkis ettevõtte juhatus tegevusaruandes.

"2017. aastal oli tunda avaliku sektori hangete mõningane intensiivistumine. Hinnatasemed on püsinud stabiilses seisus, kuid sisendhinnad, eelkõige tööjõu osas, on olnud märkimisväärsel tõusutrendil," lisas juhatus.

Müügitulu rajatiste ehitusest neljakordistus 11 miljoni euroni, elamute ja mitteelamute ehituse käive vähenes 6 protsenti 3,1 miljonile eurole. Lisaks müügitulule teenis KMG 250 000 eurot tulu sihtfinantseerimisest.

Ettevõtte töötajate arv vähenes viie võrra 32 töötajale ning tööjõukulud suurenesid 37 protsendi võrra 890 000 euroni.

Tänavu ettevõte dividende maksta ei kavatse ning sellega suureneb jaotamata kasum 3,6 miljoni euroni.

KMG Inseneriehituse AS peamiseks tegevusalaks on insenertehniliste rajatiste ehitamine. On spetsialiseerutud täisvastutusega töövõttudele infra-sektoris sealhulgas energeetikaehituses, keskkonnaehituses, transporditaristu- ja sadamaehituses.

 

Baltic News Service