Skip to main content
Blogi > Tööotsing

Kust leida infot vabadest töökohtadest?

Kust leida infot vabadest töökohtadest?

VABADEST TÖÖKOHTADEST.

Kust leiab infot vabade töökohtade kohta? Millistest kanalitest leiab infot vabadest töökohtadest?

Olles tööotsingul, huvitab Sind kindlasti see, kus tööpakkujad töökuulutusi avaldavad ehk kust Sina tööotsijana saaksid tööpakkumisi otsida. Sobiva töökoha leidmine võtab veidi aega. Häid töökohti on aga häid vabu töökohti mitte niipalju.

Uuri töövõimaluste kohta oma sõprade käest nende töökohtades, Googleda "töö" "tööd" "tööpakkumised" "uued tööpakkumised" "värsked tööpakkumised" jms.

Võid Googeldada ka Sulle sobiva töövaldkonna järgi:

"autojuhtide tööpakkumised" "laotöö tööpakkumised" "logistika tööpakkumised" "ehituse ja kinnisvara tööpakkumised" "klienditeeninduse tööpakkumised" "Restoranitöö tööpakkumised" #pensionäride tööpakkumised" "tööpakkumised noortele" 

Või Googelda asukoha järgi:

"Töö Tallinnas" "Töö Tartus" "Töö Pärnus" Töö Rakveres" jne.

Kui kasutad internetti ja Google teab Sinu asukohta, siis Google pakub Sulle automaatselt välja Sinu asukohas olevaid tööpakkumisi, kui need on avaldatud Kandideeri.ee -s.

Google Jobs areneb kiiresti, tööportaal Kandideeri.ee on Google Jobs`iga liitunud. Kõik tööpakkumised, mis Kandideeri.ee -sse tööpakkujate poolt lisatakse, saavad peaaegu kohe leitavaks ka Google Jobs`is.

Infot vabadest töökohtadest leiad ka kõigist teistest tööportaalidest aga samuti ka tööpakkujate ametlikelt veebilehtedelt. Suuremad (reaalselt toimivad) Eesti tööpakkumiste tööportaalid on cv online, cv keskus ja Kandideeri.ee.

Tööd otsides, otsi ja samas avalda ka oma töösoov, et tööpakkujad ka Sind otsides leida võiksid. Tööpakkuja otsib tavaliselt siis kui töötajat on kiiresti tarvis. Tööpakkuja teostab otsingut ametikoha nimetuse ja asukoha järgi tööportaalide tööotsijate andmebaasidest. Seepärast on tööd otsides ja töösoovi andmebaasi lisades arukas töösoovi pealkirjaks panna komaga ja tühikuga eraldatult ametite nimetused, kellena tööd leida soovid.

Asukoht on tarvis määrata asula täpsusega ja Google Maps kasutades. Otsid näiteks tööd Keilas ja Tootmistöölisena, lisa töösoovi nimeks Tootmistööline ja asukohaks Keila, Harju County, Estonia ning kategooriaks vali Tööstuse / Tootmise.

Kust veel võib infot vabade töökohtade kohta leida? Astu läbi ka Töötukassast ehk on neil midagi sobivat Teile kohe pakkuda.

NB! ALATI TEE TÖÖOTSIMINE ENDALE LIHTSAMAKS; SEADISTA TÖÖKOHTADE MÄRGUANNE (määra sobivad parameetrid ja telli automaatsed teavitused sobivatest töökohtadest oma e-postile)

Kandideeri.ee -d on viimase 2 aasta jooksul kasutanud juba 364824 Eesti tööealist inimest, 1985 ettevõtet on teenusega hetkel liitunud ja andmebaasist sobivaid töötajaid otsimas ning Kandideeri.ee laieneb kiiresti ka sotsiaalmeedias, kus alustas Augustis 2010. Täna liitub ca 200 uut kontakti päevas ja postitusi oli möödunud 7 päeval jälgimas 161276 inimest (15.01.2019).

Igatahes soovime kõigile edu sobiva töökoha leidmisel,

Kandideeri.ee