Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Personaliotsing

Kuulutuse avaldamine 10 kanalis 7 päevaks toimib paremini kui 2 kanalis 30 päevaks.

Kuulutuse avaldamine 10 kanalis 7 päevaks toimib paremini kui 2 kanalis 30 päevaks.

Töökuulutust tasub alati avaldada mitmes erinevas kanalis, sest pikaajalise proovimise tulemusel on värbajad jõudnud järeldusele, et näiteks kuulutuse avaldamine 2 portaalis 30 päeva jooksul ei toiminud nii tõhusalt, kui kuulutuse avaldamine 7 päeva jooksul 10 erinevas portaalis.

Kes ei usu, proovige ise järele. Saate ametikoha kiiremini täidetud ja kandideerijate suurem arv annab ühtlasi võimaluse parema valiku tegemiseks.

Kandideeri EE -s kuulutust avaldades aga arvesta, et me jagame iga päev töökuulutusi 280 erineval meile kuuluval sotmeedialehel. Möödunud 7 päeval oli meie jagatud töökuulutusi jälgimas 196715 inimest. Kõigil neil on mingi oma huvi. Kui sobiv töökuulutus lisatakse, siis nad reageerivad kohe.

Samuti on tööotsijatel (nii aktiivsetel, kui passiivsetel) mugav võimalus tellida töö märguandeid oma e-postile. Kohe, kui lisatakse nende määratud parameetritele vastav töökuulutus, saavad nad teavituse oma e-postile koos lingiga kuulutusele ja kandideerimine võtab aega mõne sekundi. Hetkel on Kandideeri EE -s seadistatud 7565 töö märguannet.

Ja veel. Kõigil tööotsijail on võimalus olnud liituda ka Kandideeri EE postituslistiga. Iga päev, kui lehele on lisatud värskeid töökuulutusi, saadame need koos linkidega kõigile kes postituslisti end lisanud. Tööotsijail on võimalus end sealt kiiresti eemaldada.

Kandideeri EE -s omab tööotsija kasutajakontot hetkel 18683 erinevat inimest. Postituslistiga liitunud tööotsijaid on 15009.

Kui Te soovite samuti oma töökuulutusi nendega jagada, avaldades Kandideeri EE-s, siis aitame Teil meeleldi valida sobiva toote.

Küsige julgesti, klõpsake siia.

Töötajad ei ole kuhugi kadunud, enamus neist täna töötab kuskil. Meil on võimalus viia nendeni vabade töökohtade info läbi laia sotsiaalvõrgustiku (196715 inimest), Kandideeri (18683 tööotsija kontot), postituslist (15009 tööotsijana liitunut), töö märguande (7565 tellitud märguannet). Tehke vaid omalt poolt parim pakkumine, millega potentsiaalseid kandidaate kõnetada.

Hinnakiri, vaata kui soodne!