Skip to main content
Blogi > Infotehnoloogia

Latitude59 toob lavale ligi 100 esinejat 20 riigist

Latitude59 toob lavale ligi 100 esinejat 20 riigist

TALLINN, 14. mai, BNS - Kultuurikatlas 24.-25. mail toimuva tehnoloogia, ettevõtluse ja innovatsiooni konverentsi Latitude59 programm koosneb 13 erinevast teemaplokist, tuues lavale ligi 100 esinejat 20 riigist.

Esinejate hulgas on ettevõtjaid, teadlaseid ja vadlkondade tippspetsialiste. Teiste hulgas astuvad lavale prantsuse ettevõtja ja andmeteadlane Rand Hindi, neuroeetika professor, teadvuse, teadlikkuse ja tehnoloogia kokkupuutepunktides tekkivaid eetilisi küsimusi uuriv Thomas Meitzinger, Euroopa noore innovaatori tiitliga pärjatud AI ettevõtja Kumarjev Chatterjee, Euroopa hinnatuimaks SAAS investoriks peetav Christoph Janz, Singularity University asutav liige, eksponentsiaalsete tehnoloogiate spetsialist, Kathryn Myronuk ja veel 95 väljapaistvat ettevõtjat, spetsialisti ja teadlast. 

Programmist leiab nii paneelvestluseid, esitlusi kui ka intervjuusid. Räägitakse demokraatia, andmete ja tuleviku rollist rahvusriikide digitaalses maailmas, küberturvalisusest, karjääri ja pereelu ühildamise võimalustest, inimkesksete ettevõtte ehitamisest ja paljust muust. Lisaks konverentsiprogrammile on toimumas investorite leidmise võistlus varase faasi iduettevõtetele, partnerite leidmise harjutus ning avatud on regiooni ettevõtteid tutvustav demoala. Lisaks toimub 23.-25. maini palju erinevaid kõrvalüritusi, muulhulgas riskiinvestoritele suunatud investorpäev 23. mail SpaceX sündmuskeskuses ja ettevõttesisese innovatsiooni temaatikat käsitlev innovation session samal päeval kell 9-13 kultuurikatlas.

Baltic News Service