Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Pank

LHV pangakaardiga saab reedest kauplustest sularaha võtta

TALLINN, 28. september, BNS –  Alates reedest on LHV pangakaartidega võimalik kauplustes koos ostuga võtta välja sularaha, antud teenust pakuvad näiteks Coopi kauplused ja Olerexi täisteenindusjaamad.

Sularaha saab seda teenust pakkuva kaupmehe juures välja võtta LHV deebetkaardiga ja maksega kaarditerminalis, tehingu peab kinnitama PIN-koodiga, teatas LHV.

LHV ei võta sularaha väljavõtmise eest kaupmehe juures täiendavat tasu, küll aga kehtivad kaupmehe hinnastatud teenustasud. Näiteks Coopi kauplustes on LHV pangakaardiga raha väljavõtmise teenustasu 1 euro ja Olerexis 32 senti. Seega, kui klient ostab Coop poest näiteks 10 euro eest kaupa ja soovib võtta ka 20 eurot sularaha, lisandub sellele teenustasu 1 euro ning kokku tuleb kaupmehele maksta 31 eurot.

Eestis on kaupmeeste juures võimalik sularaha välja võtta alates 1-eurosest ostust, 5-euroste sammudega ja kuni 100 eurot korraga. Sularaha on võimalik välja võtta ka kauplustes välismaal, mis seda teenust pakuvad. Tähelepanu tasub kindlasti pöörata sealsetele tingimustele ja teenustasudele.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab ligi 380 inimest ja LHV pangateenuseid kasutab 151 000 klienti. LHV hallatavatel pensionifondidel on üle 178 000 aktiivse kliendi.

 

Baltic News Service