Skip to main content
Blogi > Kakumäe

Linnaosavalitsus on Kakumäe randa rajamas kontserdipaika

TALLINN, 27. september, BNS - Haabersti linnaosa valitsus alustas külaplatsi rajamisega Kakumäe rannaparki, kus tulevikus saab mu hulgas korraldada ka mereäärseid vabaõhukontserte. 

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et praeguseks on esimesed eeltööd tehtud ning järgmisel aastal tegeletakse lava ja istepinkide lisamisega. „Oleme külaplatsiks mõeldud alal teinud võsaraie ja toonud juurde täitepinnast, et ala oleks kuiv ning sobiv kontsertpaigaks. Hetkel on tulevasel külaplatsil tehtud pinnase planeerimine ning tasandamine ja külvatud ka muruseeme. Samuti saab tulevikus ürituste jaoks kasutada elektrit,“ ütles linnaosavanem. 

„Järgmiste sammudena on ees ootamas lava ehitus ning istepingid. Soovime, et ala leiaks tulevikus kasutamist eelkõige kogukondlikeks kooskäimisteks ning avalikeks vabaõhuüritusteks,“ jätkas Hanimägi, kes lisas, et loodetavasti on hea asukoha ja suurepärase vaatega külaplats tulevikus hinnatud kontsertpaigana nii kohalike elanike seas kui ka külalistele kaugemalt. 

Külaplatsi kõrval olev ala on samuti linnaosavalitsuse poolt korrastamisel ning sinna on planeeritud piknikuplats. 

 

Baltic News Service