Skip to main content
Blogi > Bussiliiklus

Lux Express lisab Tallinn-Haapsalu liinile hommikuse väljumise

Lux Express lisab Tallinn-Haapsalu liinile hommikuse väljumise

TALLINN, 22. jaanuar, BNS – Mootor Gruppi kuuluv bussifirma Lux Express Estonia AS lisab 1. veebruarist Tallinn-Haapsalu liinile uue hommikuse väljumise mõlemas suunas.

Uue kiirliini bussisõiduaeg kahe linna vahel on 1 tund ja 35 minutit, teatas ettevõte. Lux Express Eesti kommertsjuhi Märt Sibriku sõnul on alates käesoleva aasta algusest Lux Expressi bussid teenindanud Tallinn-Haapsalu liini varasemaga võrreldes suuremas mahus ning muudatus on hästi vastu võetud.

"Tallinn-Haapsalu liinil oleme tänavu jaanuaris vedanud juba pea 2000 reisijat rohkem kui möödunud aastal samal ajal. Nii siit kui ka teistelt Lux Expressi kaugliinidelt saadud kogemused näitavad, et Eesti bussisõitjad hindavad mugavat ühistransporditeenust."

Veebruari alguses lisandub Lux Expressi sõidugraafikusse väljumine Tallinnast kell 6.50, mis jõuab Haapsallu kell 8.25, ja Haapsalust Tallinnasse kell 9.00, mis jõuab kohale 10.35. Uue väljumise puhul on tegemist esimese kiirliiniga, mis teeb Tallinna ja Haapsalu vahel neöo peatust: Vana-Pääsküla, Turba, Uuemõisa, Niine.

Lisaks toimub väljumistel ka kaks nõudepeatust väljumiseks Vahtra peatuses Haapsalus ja Järvel Tallinnas. Bussi sõiduaeg on 1 tund ja 35 minutit, mis tähendab, et buss jõuab võrreldes teiste sama liini väljumistega kiiremini sihtpunkti.

Lux Express alustas käesoleva aasta algusest Tallinn-Haapsalu liinil ka sõidupiletite dünaamilist hinnastamist. Kokku on Lux Expressil on alates 1. veebruarist Tallinna ja Haapsalu vahel   iga päev 12 väljumist.

AS Lux Express Estonia opereerib Lux Expressi ja Simple Expressi kaubamärgi all sõitvate regulaarbussiliinidega Baltimades ja selle lähiümbruses. Ettevõte on Hugo Osula Mootor Grupi tütarfirma.

 

Baltic News Service