Skip to main content
Blogi > Majadus

Mäggi sõnul läheb ta tagasi tootvale tööle

Mäggi sõnul läheb ta tagasi tootvale tööle

TALLINN, 5. märts, BNS - Jõgeva- ja Tartumaal kandideerinud riigihalduse minister Janek Mäggi peab tagasihoidliku valimistulemuse tõttu poliitikast taanduma ning mees on lubanud naasta tootvale tööle, kirjutab Tartu Postimees. 

Nimelt kogus Keskerakonna Jõgeva- ja Tartumaa esinumber napilt üle 1600 hääle, millest riigikokku pääsemiseks ei piisa. «Eks ma lähen tootvale tööle tagasi,» sõnas Mäggi pärast valimispäeva.

Enne ministrikoha vastuvõtmist juhtis Mäggi suhtekorraldusfirmat Powerhouse. Samale ametikohale Mäggi tagasi minna ei plaani, kuid juba pühapäeva öösel vastu esmaspäeva mängis ta mõttega asuda Powerhouse’is tööle loovjuhi ametis. 

Mäggi sõnas, et ministriamet oli talle hea kogemus. Ennekõike jäi Mäggile meelde tselluloositehase eriplaneeringu teema, mille eest ta sai enda sõnutsi valimiste eel nii sõimu- kui ka kiidusõnu. «Vähestel on olnud võimalusi nii vastuolulisi protsesse juhtida,» sõnas ta. Mäggi kinnitas, et ministritööst tal midagi kripeldama ei jää.

Siiski on tänini otsustamata Ülenurme ja Kambja valla nime küsimus. Mäggi on seda meelt, et tegelikult oli otsus valitsuse nimekomisjonis juba tehtud ning selle muutmine oli kohalike poliitikute isiklik ambitsioon. «Ma tegin maksimaalse pingutuse, et valitsus langetaks Kambja valla nime asjus otsuse, kuid koalitsioonipartnerid polnud selles üksmeelel,» selgitas ta juba varem korratut.

 

Baltic News Service