Skip to main content
Blogi > Riigihaldus

Mäggi: soovime lobitegevuse valdkonnas pädevust suurendada

Mäggi: soovime lobitegevuse valdkonnas pädevust suurendada

TALLINN, 30. aprill, BNS - Riigihaldusministri kandidaadiks tõusnud PR-ekspert Janek Mäggi märgib valitsusse siirdumise eel, et tema eesmärk on suurendada pädevust just lobitegevuse vallas, milleks ta nimetab meediaväliselt poliitikute mõjutamist otsuste tegemisel.

Mäggi vastab Eesti Päevalehe küsimusele, et on tegelenud poliitilise kommunikatsiooni ehk poliitikute nõustamisega ja selle nimekirja pani ta ka Facebooki üles. „20 aasta jooksul olen teinud koostööd Mart Laari, Tunne Kelami, Juhan Partsi ja Siim Kallasega, praktiliselt kõikide erakondade esindajatega. Sealhulgas ka Helir-Valdor Seederiga. Mis puudutab lobitegemist – selles oleme olnud väga nõrgad, ma ütleks, et see on olnud peaaegu null. Lobi tegemise all mõtlen meediaväliselt poliitikute mõjutamist otsuste tegemisel," rääkis Mäggi.

"Teised bürood on viimase kolme-nelja aasta jooksul lennanud selles vallas raketina, teeninud megakasumid. Meil on vajadus selles vallas pädevust suurendada. Seda me nüüd teemegi,” ütles Mäggi Eesti Päevalehele.

Mäggi suhtekorraldusettevõte Powerhouse jääb tegutsema. „Ma arvan, et läheme rahulikult edasi, ainult et mina puhkan kümme kuud klassikalisest suhtekorraldusest,” lisas ta.

 

Baltic News Service