Skip to main content
Blogi > Logistikauudised

Maanteeamet on hädas sõidumeerikute kaartide väljastamisega

Maanteeamet on hädas sõidumeerikute kaartide väljastamisega

TALLINN, 3. juuli, BNS - Maanteeamet on hädas digitaalsete sõidumeerikute kaartide väljastamisega, mida vajavad igapäeva-töös kutselised autojuhid, teatas kolmapäeval ETV uudistesaade "Aktuaalne kaamera".

Maanteeamet vabandab autojuhtide ees ning kinnitab, et otsib probleemile lahendust.

Maanteeameti liiklusdirektor Meelis Telliskivi tunnistas. et probleemid tekkisid kaartide trükkimisel, kui lepingupartner Trüb Baltic viis tootmise Soome.

"Häired on tingitud sellest, et teadmata põhjusel lihtsalt süsteem osasid kaarte piltlikult öeldes ei võta trükki. Kui nad saadavad tellimuse ära, siis kohapeal selgub alles, et sellest tellimisest on viis või kuus kaarti puudu," selgitas Telliskivi.

Partiidest välja jäänud kaartide arv võib Meelis Telliskivi sõnul ulatuda saja kanti. Tema kinnitusel vaadatakse tellimused praegu käsitsi üle ning otsitakse viga.

"Kui ta ei ole saanud pädevat vastust, siis kindlasti ma vabandan ja kui ta uuesti meiega ühendust võtab, siis me otsime veelkord selle välja, et ta saaks selle asja korda," sõnas Telliskivi.

Telliskivi soovitas kõigil, kel on sellega mure, helistada maanteeameti infotelefonile, sinna tuleks jätta oma isikukood ja nimi.

Baltic News Service