Skip to main content
Blogi > Värbamine

Kas tööd otsides eelistada maksejõulisi tööandjaid?

Kas tööd otsides eelistada maksejõulisi tööandjaid?

Tööandja maksejõulisus on tööotsija jaoks tähtsal kohal. Kuidas veenduda, et tegemist on maksejõulise tööandjaga?

Tasulistes tööportaalides avaldavad töökuulutusi maksejõulised (loe usaldusväärsed) tööandjad. Kes jõuab maksta töökuulutuste avaldamise eest, see suudab ka lubatud palga probleemideta välja maksta.

Tööandjad valivad töökuulutuste avaldamiseks tasulisi kanaleid, sest ainult tasulistes kanalites on piisaval hulgal sobivaid kasutajaid. Tasulistel tööportaalidel on korralik reklaamieelarve. Korralikult toimiva tööportaali reklaamieelarve on kolmekohaline number päevas. Mida suurem reklaamibudget, seda atraktiivsem kanal ja seda kõrgem töökuulutuse hind.

Tööd otsides, soovitame CV lisada Kandideeri.ee tööotsingute andmebaasi, sest paljud maksejõulised tööandjad soovivad ka ise andmebaasist sobivaid töötajaid otsida. Kui oled leitav, siis võid saada häid personaalseid pakkumisi tublidelt tööandjatelt ilma, et peaksid kuhugi kandideerima.

Kandideeri.ee kaudu otsivad personali maksejõulised ja seega usaldusväärsed tööandjad. Kuidas nii? Aga sellepärast, et Kandideeri on tasuline tööportaal.

Enne kandideerimist on soovitav tööandjat Googeldada, et saada rohkem infot enne tööintervjuud. Rohkem infot loob õigema tunde. On ju tähtis, kas lähed tööle uude kohta mõnusa ja kindla enesetundega või kahtlevalt.

Ootame kõiki tööotsijaid toetama usaldusväärsete maksejõuliste tööandjate värbamisi ja julgelt kandideerima ametikohtadele, mis on töökuulutuse järgi Teile sobilikud. Ärge kartke. Tööandjail on hea meel, kui huvilisi pakutavatele ametikohtadele on rohkem.

Tööotsing on tööotsijale hariv. Mida aktiivsemalt sobivatele ametikohtadele kandideerite ja tööandjatega suhtlete ning kohtute, seda rohkem saate aimu tööturu olukorrast ja oskate enda väärtusi rohkem märgata ning hinnata.

Oled tööandja ja Sulle ei meeldi tasuta teenused? Otsid kvaliteetset personali, kes oma tööandjat kõrgelt väärtustab? Avalda töökuulutus Kandideeri.ee -s

Oled tööd otsimas ja sooviksid leida igati sobiva töökoha, et olla sissetulekus kindel ning et ei peaks varsti jälle tööd otsimas olema? Lisa oma CV Kandideeri.ee -sse ja ole kursis parimate tööandjate väga heade tööpakkumistega. Kandideeri sobivatele tööpakkumistele julgelt!