Skip to main content
Blogi > Makseteenus

Makseplatvorm Stripe laieneb Eestisse

Makseplatvorm Stripe laieneb Eestisse

TALLINN, 10. september, BNS – Globaalne makseplatvorm Stripe laieneb teisipäeval ametlikult Eesti turule.

"Eestis on palju ettevõtlikkust ja tehnoloogilist oskusteavet ning oleme veendunud, et Eesti ettevõtete globaalne laienemine jätkub ka läbitulevikus," ütles Stripe’i Kesk- ja Ida-Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regiooni juht Felix Huber pressiteate vahendusel.

Niisiis saavad Eesti ettevõtted alates teisipäevast hakata vastu võtma makseid enam kui 130 valuutas 10 minutiga. Eestisse laienemisega annab Stripe nendele ettevõtetele juurdepääsu oma globaalsele makse- ja arveldusvõrgustikule.

Lisaks maksete vastuvõtmisele saavad ettevõtted kasutada Stripe’i ka oma raamatupidamisarvestuses, arveldamiseks, väljamaksete tegemiseks kolmandatele osapooltele ja äritegevuse optimeerimiseks mobiilimaksete valdkonnas. Ühtlasi saavad Stripe’i kasutajad juurdepääsu ka sellistele mobiil- ja digimaksete teenustele, nagu Apple Pay ja Google Pay. 

Stripe on tehnoloogiaettevõte, mis arendab ja toetab veebimajanduse taristut. Stripe’i tarkvara veebimaksete vastuvõtmiseks ja tehniliselt keerukate finantstoimingute tegemiseks on kasutusel alates idufirmadest kuni börsil noteeritud ettevõteteni enam kui 100 riigis. 

 

Baltic News Service