Skip to main content
Blogi > Kaubandus

Maxima avab sel nädalal kauplused Sillamäel ja Pääskülas

Maxima avab sel nädalal kauplused Sillamäel ja Pääskülas

TALLINN, 28. november, BNS – Kaubanduskett Maxima avab neljapäeval Sillamäel Maxima supermarketi ning reedel kodukaupluse Tallinnas Pääskülas.

Sillamäe supermarket saab olema 2000-ruutmieetrise müügipinnaga linna suurim kauplus. Supermarketi sortimendis on kuni 25 000 toodet, teatas Maxima.

Aadressil Akadeemik Pavlovi 1a asuva uue kaubanduskeskuse üldpind on üle 3500 ruutmeetri, lisaks Maxima supermarketile paiknevad hoones apteek, lemmiklooma-, lille- ja elektroonikaseadmete kauplus, sularaha- ning pakiautomaat. Kaubanduskeskuse parklas on kohti 125 sõidukile. 

Reedel avab Maxima Tallinnas Pääskülas keti 80. kauplusena Maxima kodupoe. Aadressil Pärnu maantee 534b asuva Maxima kodukaupluse müügisaali pind on 600 ruutmeetrit. Kaupluse sortimendis on rohkem kui 12 000 toodet. Kauplusehoones paiknevad Bronto Seiklustuba, Humana ja lillepood. 

Maxima Eesti investeerib käesoleval aastal uute kaupluste avamisse rohkem kui 9 miljonit eurot. Avatavates Sillamäe ja Tallinna kauplustes saab tööd kokku sadakond inimest. 

Maxima jaeketti kuulub uute kaupluste avamise järel 80 kauplust, millest 57 on Maxima X kodukauplused, 20 Maxima XX supermarketid ja kolm Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta sügisel uue kuue ja nime Barbora.

Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis kokku ligikaudu 3700 inimest.

 

Baltic News Service