Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Tööturg

Metsä Wood alustas Pärnu vineeritehasesse töötajate palkamist

Metsä Wood alustas Pärnu vineeritehasesse töötajate palkamist

TALLINN, 19. detsember, BNS – Soome metsanduskontsern Metsä Wood plaanib järgmise aasta lõpus tööd alustavasse Pärnu kasevineeritehasesse palgata 26 inimest ning augustiks on töötajaid 90; ettevõte otsib meeskonda nii tootmistöölisi kui ka insenere ja muid spetsialiste.

"Tehase täisvõimsusel opereerimiseks vajame ligikaudu 200 töötajat," ütles vineeritehase juht Kaarel Tali pressiteate vahendusel.

"Ootame kandideerima inimesi, kes hindavad stabiilset tööd ning kaasaegset töökeskkonda. Otsime spetsialiste tootmise planeerija, kvaliteediinseneri ja töödejuhataja ametikohtadele, kuid valdava osa loodavatest töökohtadest moodustavad tootmistöölised," ütles Tali, kelle sõnul pakutakse töötajatele ka väljaõpet ning varasemat tootmisettevõttes töötamise kogemust ei nõuta.

Töötajate leidmisel teeb Metsä Wood koostööd Tammiste personalibüroo, Manpower OÜ-ga ja Eesti Töötukassaga. Tööle kandideerimiseks tuleb ühendust võtta Metsä Woodi värbamispartneriga Manpower või külastada Metsä Woodi kodulehte.

Metsä Woodi kasevineeritehase nurgakivi asetati käesoleva aasta augustis ning uus tehas alustab tootmist 2018. aasta lõpus. Kasevineeritehase rajamine Pärnusse on osa Metsä Woodi 100 miljoni euro suurusest investeerimisprogrammist, mille Metsä Wood avalikustas 2016. aasta juunis. Programm viiakse ellu perioodil 2017–2019.

 

Baltic News Service