Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee teenus

Mida kujutab endast Kandideeri.ee teenus tööandjaile?

Mida kujutab endast Kandideeri.ee teenus tööandjaile?

Jaanus tööportaalist Kandideeri.ee: 


"Juhin tähelepanu, et ükski tööandja meid valesti ei mõistaks. Kandideeri.ee ei ole mingi imeasi... Me pakume lihtsat teenust:

  • värbamistarkvara, mida kasutab üle 2000 tööportaali maailmas ning
  • reklaami ja jagamisteenust töökuulutustele meie endi sotsiaalmeediakanalites (254).

Meie võimuses ei ole mitte kellelegi lubada ühtki töötajat. Oma töö me teeme hästi ära aga kandideerijaid lubada tõesti ei saa. Lubada saame me vaid seda mis otseselt meist sõltub. Selleks oleme kõigile huvilistele statistika avalikuks teinud.

Arendame tarkvara, et seda oleks mugavam kasutada, et see teeks edaspidi veel rohkem asju kasutaja eest ära. Oleme loonud ettevõtetele võimalused atraktiivse profiili loomiseks ja atraktiivsete töökuulutuste avaldamiseks koos palgavahemiku lisamise võimalusega (statistika andmeil toimivad sellised kuulutused lausa 3 korda tõhusamalt), 3 pildi ja 3 video lisamise võimalusega (sotsmeedias pälvivad tänu lisatud piltidele rohkem tähelepanu ja mõelge veel kui palju infot saaksite 3 videoga edastada, sotsmeedias jagame Teie eest 3 korda iga kuulutust esimesel avaldamise nädalal, hetkel kuni 162007 jälgijale kuni 254 kanalis.

Lisasin viimaste päevade 15 populaarseima töökuulutuse statistika (palju on vaadatud, palju on kandideeritud).

Vabandan isiklikult kui keegi millestki valesti on aru saanud. Andke teada kui Te ei leidnud töötajaid ja avaldan enda kulul Teie kuulutused korraks uuesti. Soovitan need Teil enne üle vaadata ja atraktiivsemaks muuta. Keegi ei saa hüpata üle oma varju, vähemalt minu teada täna mitte:)"

Täna on 21.02.2019