Skip to main content
Blogi > Kütus

Neste vahetas müüdavad kütused talviste toodete vastu

Neste vahetas müüdavad kütused talviste toodete vastu

TALLINN, 28. november, BNS – Alates esmaspäevast on Neste jaamades müüdavad kütused vahetunud talviste toodete vastu, mille külmataluvus on kuni -32 kraadi Celsiuse järgi.

Eesti seaduste kohaselt peab alates 1. detsembrist kuni 28. veebruarini olema kõikides tanklates müügil diislikütus, mille külmataluvus on vähemalt -26 kraadi Celsiuse järgi, Neste pakub ka sel talvel oma tanklatesFutura diislikütust külmataluvusega kuni -32 kraadi Celsiuse järgi, et tagada kõigile klientide muretu sõit. Diislikütuse Neste Pro Diesel külmataluvus on sellest aga veelgi kõrgem, ulatudes kuni -37 kraadi Celsiuse järgi, teatas ettevõte.

"Kütuse kvaliteet on Neste jaoks esmatähtis, seetõttu tarnitakse kõik tooted Neste rafineerimistehastest Porvoos ja Naantalis," ütles Neste Eesti jaemüügijuht Kristi Pari pressiteate vahendusel. "Aastatepikkune kogemus näitab, et kliendid seda ka hindavad, kuna talvisel ajal diislikütuse läbimüügid kasvavad."

Neste Eesti AS on Neste Oyj tütarettevõte, mis tegutseb autokütuste hulgimüügi ja kütuseterminali haldajana. Neste kontserni kuulub 1070 tanklat Soomes, Baltikumis ja Loode-Venemaal. Eestis opereerib Neste 60 iseeteenindustanklaga.

Maksu- ja tolliameti andmetel maksis Neste 2017. aasta kolmandas kvartalis riiklikke makse 39,2 miljoni eurot, olles suurim maksumaksja Eestis.

 

Baltic News Service