Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Mehed

Nordecon ehitab 4 miljoni eest Rae valda Møller Auto müügikeskuse

Nordecon ehitab 4 miljoni eest Rae valda Møller Auto müügikeskuse

TALLINN, 23. oktoober, BNS – Ehitusfirma Nordecon tütarfirma Nordecon Betoon ehitab 4 miljoni euro eest Rae valda Møller Auto müügi- ja teeninduskeskuse.

Nordecon Betoon OÜ, brändinimi Nobe, sõlmis Vintselle gruppi kuuluva Moick OÜ-ga lepingu 5400 ruutmeetri suuruse pinnaga Møller autokeskuse ehitamiseks Tallinna piirile Rae valda, teatas Nordecon börsile.

Põhiosas tuleb autokeskuse hoone ühekorruseline, keskuse kontoriplokk on kahekorruseline. Lepingu maksumus on ligikaudu 4 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks. Tööd valmivad 2018. aasta sügiseks.

Vintselle on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringuid haldav ettevõte, mis tegeleb arendus­projektide juhtimise ning äri- ja elupindade üürileandmisega Eestis ja Lätis.

Møller Auto müüb ja teenindab Volkswagen, škoda ja Audi kaubamärki kandvaid autosid. Ettevõttel on müügisalong Mustamäel, Ülemistel, Pärnus ja Narvas.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Ehituskontserni 2016. aasta konsolideeritud müügitulu oli 183 miljonit eurot. Nordeconis töötab ligi 740 inimest.

 

Baltic News Service