Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Ehitus ja Kinnisvara

Nordecon ehitab 6,4 miljoniga Rae valda Peetri vabaajakeskuse

Nordecon ehitab 6,4 miljoniga Rae valda Peetri vabaajakeskuse

TALLINN, 27. juuli, BNS – AS Nordecon ja Peetri Keskuse arendaja Compakt Kinnisvara OÜ allkirjastasid 6,4 miljoni eurose hankelepingu Peetri spordi- ja vabaajakeskuse ehitamiseks.

Rae valda ehitatav hoone saab olema kahekorruseline ning selle netopinnaks on 8000 ruutmeetrit. Keskuses saavad olema sportimisvõimalused, kauplused, toitlustuskohad, apteek ning muud esmatasandi teenused, samuti valmib keskuse juurde 109 kohaga parkla ning ehitatakse lõpuni Küti tee lõik Vana-Tartu maanteeni, teatas Nordecon börsile.

Tööde maksumus on 6,4 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd valmivad 2019. aasta detsembris.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis.

Kontserni 2017. aasta konsolideeritud müügitulu oli 231 miljonit eurot. Nordeconi kontsernis töötab ligi 700 inimest. Alates 18. maist 2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.

 

Baltic News Service