Skip to main content
Blogi > Ehitus ja Kinnisvara

Novira Capital ehitab Tallinna kesklinna 140 korteriga elamukvartali

Novira Capital ehitab Tallinna kesklinna 140 korteriga elamukvartali

TALLINN, 18. oktoober, BNS – Novira Capital ehitab Tallinnasse Süda tänava ja Pärnu maantee vahelisele alale neljast hoonest koosneva elamukvartali, kuhu on kavandatud 140 korterit, hotell, restoran ja kaubanduspinnad.

Novira Capitali juhtivpartner Arle Mölder ütles pressiteate vahendusel, et ehitus algab selle aasta lõpus ning valmib 2020. aasta alguseks.

Das Haus nime kandev arendus laiub neljal kinnistul, mille kogusuurus on ligi 4900 ruutmeetrit. Elamute ehituse käigus kavandatakse korrastada ka hõlmikpuu pargina tuntud roheala ning rajatakse atraktiivne avalik ala pargi ning elamu vahele. Samuti näeb projekt ette, et osaliselt eksponeerituks jääb kaevetööde käigus avastatud keskaegne akvedukt.

Elamukvartalis valmib ligi 10 000 ruutmeetri jagu kuni viietoalisi kortereid. Lisaks on kvartalisse planeeritud apartement-hotell, kohvik-restoran ning esimese korruse kaubanduspinnad. Parkimine on lahendatud kahekorruselises maa-aluseses garaažis.

Das Haus elamukvartal valmib aadressil Pärnu maantee 31/33/35 ja Süda 4. Hoonestuse välisarhitektuuri teostab Indrek Allmann arhitektuuribüroost Pluss ning sisearhitektuuri Meelis Press.

Novira Capital on rahvusvahelisel kapitalil baseeruv ettevõte, mis tegeleb suuremahuliste kinnisvaraprojektide finantseerimise ja arendamisega Tallinnas.

 

Baltic News Service