Skip to main content
Blogi > Pääste

Oluline teadaanne ResQ Club`ilt!

Oluline teadaanne ResQ Club`ilt!

ResQ Club peatab Eestis ajutiselt tegevuse alates 15.septembrist 2017.

Alates 15.septembrist kanname kõikidele kasutajatele kasutamata jäänud ResQ krediidi tagasi samadele kontodele, kust meile ülekanne sooritati.

Täname Sind usalduse ja koostöö eest, et toetasid meie toidu päästmise missiooni Eestis. ResQ Club on tänaseks päästnud erinevates riikides kokku juba üle 300'000 portsjoni, mis kinnitab meie teenuse vajalikkust. Kuigi me oleksime soovinud tegevusega Eestis jätkata, polnud aeg meie jaoks siiski veel õige. Me hindame kõrgelt kõiki loodud suhteid ja võimalusi, mida me Eestis koostöös hoolivate kasutajate ja partneritega ellu kutsuda suutsime. Hoiame Eestit kindlasti oma tulevikuplaanides ning loodetavasti naaseme peagi juba veelgi parema teenusega.

ResQ Club'i senine regioonijuht Eestis, Indrek Kaing jätkab toidu päästmise missiooniga ja vabatahtlikuna Toidupanga juures, soovides aidata muuta tervet valdkonda paremuse suunas. Jälgi tema tegemisi sotsiaalmeedias ja võimalusel aita kaasa.

Kuni ResQ Club kogub jõudu, et Eestisse naasta, palume Sul jätkata säästliku elustiili ja suhtumisega - oled eeskujuks teistele.

Kui Sul peaks olema lisaküsimusi, siis kuni 15.septembrini vastab Indrek oma tavapärasel aadressil indrek@resq-club.com.

Aitäh!

Indrek & ResQ Club Oy