Skip to main content
Blogi > Ettevõtete ost

Olympicu ülevõtja loobus osadest pakkumise kehtivuse tingimustest

Olympicu ülevõtja loobus osadest pakkumise kehtivuse tingimustest

TALLINN, 20. aprill, BNS – Olympic Entertainment Groupile ülevõtmispakkumise teinud Odyssey Europe AS loeb täidetuks või loobub mõnedest varem seatud tingimustest, mille täitmata jätmisel katkestaks ülevõtja oma pakkumise.

Odyssey Europe teatas, et loobub mõnedest pakkumise kehtivuse tingimustest, kuna aset ei ole leidnud Olympicule olulist kahju põhjustavaid sündmusi, Tallinna ja Frankfurti börs ei ole ootamatult väärtust kaotanud, Olympic on nõuetekohaselt kokku kutsunud erakorralise üldkoosoleku ja Olympicule antud hasartmängu lube ei ole tühistatud, teatas Olympic börsile.

Jõusse jäävad siiski kaks pakkumise kehtivuse tingimust: otsus selle kohta, et Leedu Pank ei ole vastu kaudse osaluse omandamisele UAB Mecom Grupp kapitalis ning aktseptimisperioodi möödumise ajaks ei ole suuromanikega aktsiate ostu-müügileping (SPA) lõpetatud.

4. aprillil tegi Odyssey Europe AS vabatahtliku ülevõtmispakkumise OEG aktsiate omandamiseks hinnaga 1,9 eurot. Pakkumise prospekti kohaselt lõppeb aktseptimine 2. mail, kui kõik pakkumise kehtivuse tingimused on täidetud.

19. märtsil teatas Novalpina, et on teinud hasartmängufirma Olympic Entertainment Groupi aktsionäridele ettepaneku osta ettevõte kokku 288,4 miljoni euro eest. Olympic kaks enamusaktsionäri Armin Karu ja Jaan Korpusov olid pakkumise juba vastu võtnud.

OEG pakub hasartmänguteenuseid kuues Euroopa Liidu liikmesriigis, mille hulgas on Balti riigid Eesti, Läti ja Leedu, ning Slovakkia, Itaalia ja Malta. Eelmise aasta lõpu seisuga kuulus OEG-le kokku 115 kasiinot ja 27 panustamispunkti, millest 24 kasiinot olid Eestis, 53 Lätis, 17 Leedus, kuus Slovakkias, 14 Itaalias ja üks Maltal. OEG-l on ligi 3000 töötajat.

 

Baltic News Service