Skip to main content
Blogi > Pärnu

Pärnu tutvustab end Helsingi turismimessil

Pärnu tutvustab end Helsingi turismimessil

TALLINN, 18. jaanuar, BNS - Pärnu turismiettevõtjad koostöös SA Pärnumaa Turismi ja Pärnu linnavalitsusega osalevad neljapäevast 21. jaanuarini Helsingis toimuval Põhjamaade suurimal turismimessil Matka 2018.

Pärnumaa väljapaneku fookuses on sarnaselt eelmisele aastale spaa- ja konverentsiturism, mida täiendavad omanäolised pakkumised aktiivseks puhkuse- või ärireisiks kogu maakonnas. Kaaseksponentidena on Pärnumaa pinnal esindatud Estonia Spa Hotels AS, Hedon Spa & Hotel, Jaanihanso Siidrivabrik,  Strand Spa & Konverentsihotell, Villa Ammende ja White Beach Golf.

Pärnu messiboks on kavandatud kahekorruselisena. Messiboksi valge ja minimalistlik kujundus peegeldab Pärnu funktsionalistlikku kuurordiarhitektuuri ja suunab tähelepanu Pärnu Kuurort 180 juubeliaastale. Ülemisele korrusele on loodud hubane nurgake kohtumiste korraldamiseks.

Helsingis toimuval turismimessil tutvustatakse külastajatele ja koostööpartneritele 2018. aasta Pärnumaa uudiseid ja sündmusi. Erilist tähelepanu pööratakse EV100 ja Pärnu Kuurort 180 juubeliaastale. Olulise uudisena tutvustatakse Skandinaavia koostööpartneritele võimalust alates 2020. aastast lennata otse Pärnusse erinevatest sihtkohadest Soomest, Rootsist ja Norrast. Lisaks on messi külastajatel võimalus tutvuda Pärnu linnaga läbi virtuaalreaalsuse ning jagatakse infot külalistele suunatud mobiilirakenduse: Pärnu - Explore Hansa kohta.

Põhjamaade suurim lõpptarbijatele ja turismiprofessionaalidele mõeldud mess meelitab igal aastal Helsingisse messile ligemale 75 000 külastajat.

 

Baltic News Service