Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Põlva

Põlvas on töömessil ameteid pakkumas ligi 20 tööandjat

Põlvas on töömessil ameteid pakkumas ligi 20 tööandjat

TALLINN, 13. märts, BNS - Põlva kultuuri- ja huvikeskuses toimub teisipäeval järjekordne Eesti Töötukassa korraldatud töö- ja karjäärimess, kus on oma ettevõtet tutvustamas ligi 20 tööandjat, lõviosa neist Põlvamaalt.

Pakkumisel on nii suvised hooajatööd kui pikaajalise lepinguga töökohad. Tööandjad on valmis tööle võtma vähenenud töövõimega inimesi.

Töötukassa Põlvamaa osakonna juhataja Katri Mandeli sõnul on tööandjaid lisaks Põlvamaale ka Võru-, Tartu- ja Valgamaalt. „Oluline osa messist on töövahendusel – võimalus tööandjatega silmast silma kohtuda, töötingimuste üle arutleda ja huvipakkuva kohta küsida on lisaväärtus, mida messile tulek pakub. Tööandjad pakuvad töökohti erinevates valdkondades alates arstidest hooldustöötajani, insenerist tootmistööliseni, demineerijast klienditeenindajani. Kokku on meil pakkuda üle 150 töökoha,“ kõneles Mandel.

„Julgustame inimesi tulema töömessile ja otse küsima tööandjalt töötingimuste, ootuste, palga, soodustuste ja muu sellise kohta. Tule ja küsi otse tööandjalt ilma, et oleksid veel jõudnud kandideerida. Kui täna ei ole tööandjal sulle tööd pakkuda, siis tule ja anna oma soovist talle teada,“ lisas Mandel.

Kohal on ka kolm kutsekooli. Tööotsimise, karjääri- ja haridustee valikute osas saab küsida nõu töötukassa karjäärinõustajatelt. Oma teenuseid ja võimalusi tutvustavad erinevad koostööpartnerid. Messiga samal ajal saab kuulata ettekandeid töötukassa pakutavatest õppimisvõimalustest töötavatele inimestele ning tulumaksumuudatustest. Teistes Euroopa riikides töötamisega seonduva kohta saab küsida EURES-i nõustajalt.

 

Baltic News Service