Skip to main content
Blogi > Avarii

Paldiski lähistel asuvalt Pakri pangalt sõitis öösel auto merre

TALLINN, 6. aprill, BNS - Harjumaal Paldiski juures asuvalt Pakri pangalt sõitis ööl vastu reedet auto merre ja praegu pole teavet hukkunutest, kirjutab Postimehe võrguväljaanne.

Südaööl nägid pealtnägijad, kuidas majaka lähistel Pakris paepangalt sõitis auto merre. Võimalike hukkunute kohta teavet esialgu pole, sest sõiduk on umbes 10-15 meetri kaugusel merepõhjas.

Sündmuskohal viibinud operatiivjuh Urmas Tuisk ütles, et hetkel ei ole hetkel teada, kui palju oli õnnetuse ajal sõidukil inimesi.

Päästeamet sai teate õnnetuse kohta kell 00.09, politseile laekus teave kell 00.13, kui pealtnägijad teatasid, et Pakri tuletorni lähistel sõitis sõiduauto merre. Kuni tuukrid pole sõidukini jõudnud, puudub teave võimalike ohvrite kohta.

Öösel käis kohal päästekopter ja päästeameti nöörpäästjad, kuid ilmastikuolude tõttu polnud võimalik päästetöödega alustada. Reede hommikul sõitis õnnetuspaika alus kindral Kurvits koos tuukrite ja madalapõhjaliste paatidega. Ennelõunal saabub sündmuspaika ka kraana.

 

Baltic News Service