Skip to main content
Blogi > Palgakursus

Palgatõusu küsimise webinar

Palgatõusu küsimise webinar

Kas oled oma tänase palgaga rahul? Isegi siis, kui oled rahul, on Sul on võimalik väga lihtsalt saada endale 10, 20 ja isegi 35 protsenti palgatõusu.

Soovitan Sulle Ekke Lainsalu uut "Palgatõusu küsimise saladused" kursustepaketti.

Saad hinnas kohe alla 50%, kui kasutad kupongi KANDIDEERI . NB! KANDIDEERI võlukood kehtib isegi eriti soodsa tutvusmihinna puhul.

Tule osale tasuta webinaril kus koolitaja Ekke Lainsalu jagab palgatõusu küsimise saladusi. 

“Ekke teadmiste abil sain niipalju julgust juurde, et tegin võtsin asja ette. Tegin põhjaliku ettevalmistuse ja küsisin. Tulemus – palka tõsteti 90%! Saan ainult kahetseda, et seda julgust varem polnud ja teadmisi ei jagunud! Olen väga rahul”

– Siret Sügis

“Ma olin liiga madala palgaga nõustunud. Lükkasin asja pidevalt edasi, kuni töötasin kursuse läbi, võtsin kätte ja küsisin. Sain palgatõusuks 750 eurot. Paremat tulemust on raske ette kujutada.”

– Marit L.

Ekke Lainsalu: "Annan su kätte palju põnevaid palgaläbirääkimise tehnikaid, mis toovad sulle garanteeritult tulemuse. Kõige muu hulgas saad unikaalse 5-astmelise palgatõusu küsimise valemi, millele on su ülemusel praktiliselt võimatu ei öelda."

“Nende teadmiste kohta saab ainult ülivõrdes kiidusõnu öelda. Ei ole võimalik, et palk ei tõuseks nende läbirääkimistehnikate abil.”

– Viljar Talviste

 

Ekke Lainsalu on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid müügikoolitajaid, kes on koolitanud kümneid tuhandeid müügiinimesi.

Ta on aidanud värvata kümnetel ettevõtetel müügitiime, sealhulgas loonud müügiosakonnad LHV Pangale ja TELE2 -le.

Vaata tasuta webinar kindlasti lõpuni, klõpsa siin.

Kui soovid aga kohe Palgakursuse lehele, siis klõpsa SIIN

... ja ostes kasuta kupongi (koodi) KANDIDEERI , et saada 50% soodustus isegi soodsast tutvumishinnast.

 

Tervitades ja Teile paremat palka soovides,

Jaanus Sõrmus

 

CEO, Kandideeri

https://kandideeri.ee