Online Counter
Blogi > Praktika

PARIM REGIONAALNE PRAKTIKAKOHT ON AS WENDRE

PARIM REGIONAALNE PRAKTIKAKOHT ON AS WENDRE

Eesti parim regionaalne praktikakoht, Pärnu tekstiiliettevõte Wendre teenis tunnustuse läbimõeldud praktikasüsteemi ja õpipoisiõppe juurutamise eest.

5. mail andis majandus- ja taristuminister Kadri Simson üle 2017. aasta parima regionaalse praktikakoha auhinna ASile Wendre, kes paistab silma põhjaliku ja läbimõeldud praktikakorraldusega ja suure mõjuga piirkonna majandusele.

„Hindan kõrgelt neid ettevõtteid, kes annavad praktika kaudu noortele võimaluse tööturule sisenemiseks,” ütles Simson. „Wendre on Pärnu piirkonna jaoks väga oluline tööandja ning on rõõm näha, et nad võtavad enda rolli tõsiselt. Mida oskuslikum tööjõud, seda paremad tulemused nii ettevõtte enda jaoks kui ka piirkonna majandusele üldiselt.”

ASi Wendre tegevjuhi Vahur Roosaare sõnul on praktika- ja õpipoisiõpe on hea võimalus selleks, et potentsiaalsed uued töötajad ja ettevõte saaksid üksteist tundma õppida ning jõuda arusaamisele, kas mõlemale osapoolele pakutav sobib. „Samuti on õpipoisiõpe võimaldanud meie enda töötajatel omandada uusi teadmisi ja oskusi ning tõsta kvalifikatsiooni,” lisas ta.

Loe edasi ...