Skip to main content
Blogi > Motivatsioon

Personalijuht: tõhusa motivatsioonipaketi kujundavad töötajad

Personalijuht: tõhusa motivatsioonipaketi kujundavad töötajad

Kuigi tänapäeval kiputakse töökohti vahetama iga paari aasta tagant, on Eesti toidutootja Salvesti 190 töötajast enam kui kolmandik ettevõttes töötanud rohkem kui 10 aastat. Salvesti personalijuht Alice Ellamik usub, et pühendumine töötajate motiveerimisse on taganud ettevõtte jätkusuutlikkuse.

Salvesti suures tootmishoonete, ladude ja abirajatiste kompleksis töötavad hea toidu nimel 190 inimest, kellest paljud on seda tööd teinud juba aastakümneid. „Lojaalsed ja uutele arengutele suunatud töötajad on Salvesti edu aluseks. Üle 30 aasta on tööl olnud 12 inimest, enam kui 20 aastat 15 inimest ja üle 10 aasta 38 inimest ning samas on meil viimastel aastatel liitunud ka palju uusi töökaid kolleege" kommenteeris Alice Ellamik.

Paljud töötajad leiavad oma tee Salvestisse praktika kaudu, kuid saavad seejärel tööpakkumise ja jäävad ettevõttesse tööle. „Meie jaoks tähistab värbamise õnnestumine suure töö algust. Kui oled väärt inimese leidnud, siis tuleb tema ettevõttes hoidmise ja motiveerimise nimel kõvasti pingutada ning talle ka arenguvõimalusi pakkuda. Töökuulutustes lubavad seda paljud ettevõtted, kuid tööle asudes selgub tihti, et nende peale pole üldse mõeldudki ning värvatud töötajat tabab pettumus," tõdes Ellamik.

Loe edasi Deldi Ärilehest ...