Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Transport ja Logistika

Politsei kutsub kutselisi veokijuhte sõidukeid kontrollima

TALLINN, 9. november, BNS - Neljapäeval on kutselistel veokijuhtidel Tallinna-Narva maantee 139. kilomeetril Purtses võimalik kontrollida sõidukite tehnilist olukorda.

Kontrollpunkt on Purtse parklas avatud kella 11-16. Selle aja jooksul on veokijuhtidel võimalus kontrollida töö-, sõidu- ja puhkeaja andmeid ning sõidukite tehnilist seisukorda. 

Jõhvi politseijaoskonna liiklusgrupi välijuht Annika Elmi sõnul ei ole korraldatava ürituse eesmärk kedagi karistada, vaid vastupidi, olla liiklejatele nõuga abiks. „Oleme veokitel tuvastanud muuhulgas ka selliseid rikkumisi, mis kaasliiklejatele võivad lausa ohtlikuks osutuda, kuid millest juht ise teadlik ei ole. Aktsiooni raames pakume veokijuhtidele nõustamist ja abi. Selliseid kontrollpunkte pole maanteel võimalik just tihti püsti panna, mistõttu soovitame seda võimalust kasutada, sest kohapeal on oma ala parimad spetsialistid,“ sõnas välijuht. 

Lisaks Jõhvi politseijaoskonna liikluspolitseinikele aitavad üritust läbi viia ka maanteeamet, tööinspektsioon ja MTÜ Kvaliteetse Liiklusõppe Ühendus.

 

Baltic News Service