Skip to main content
Blogi > Kaubandus

Poola riidemüüja Pepco plaanib aasta jooksul avada Eestis 10 kauplust

Poola riidemüüja Pepco plaanib aasta jooksul avada Eestis 10 kauplust

TALLINN, 7. juuni, BNS – Reedel avatakse Tallinnas Nautica ja Magistrali Keskuses Eesti esimesed Poola jaemüügiketi Pepco kauplused, järgmise aasta jooksul plaanib kett Eestis avada kümme kauplust ning kolme aasta jooksul kokku 30 kauplust.

"Oleme elevil, et oma järjekordsed poed just Eestis avada saame," ütles Pepco Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni tegevjuht Marcin Stanko pressiteate vahendusel. "Eesti turg on põnev ja pakub meile kindlasti uusi perspektiive. See on kogu meie keti jaoks oluline arenguhüpe, sest nüüd oleme esindatud kõigis Balti riikides – Lätis, Leedus ja Eestis."

Pepco kaubavalikus on peamiselt laste-, naiste- ja meesterõivad, aksessuaarid, mänguasjad, dekoratiivesemed, majapidamiskaubad ning kodutekstiil. Ligi 60 protsenti kaubavalikust moodustavad rõivad ja jalanõud ning 40 protsenti muud tarbekaubad.

Pepco teatas oma plaanist laieneda Eestisse tänavu veebruaris. Alates sellest on jaekett laienemisplaane ellu viinud ning lähtuvalt sellest on järgneva kolme aasta jooksul plaanis avada ligikaudu 30 uut kauplust ning palgata üle 200 töötaja. Kaupluste asukohaks on linnad, kus elab enam kui 10 000 inimest. Hetkel tegeletakse esimese kümne poe arendamisega, mis avatakse järgneva 12 tegutsemiskuu jooksul.

"Aasta jooksul avame Eestis kümme poodi, mis asuvad peamiselt suuremate linnade kaubanduskeskustes. Terviklikke lahendusi pakkuvad äripinnad, kus tegutsevad nii toidukohad kui ka jaekauplused, on end meie poodide asukohana õigustanud juba mitmetes teistes Kesk- ja Ida-Euroopa riikides ning ma olen veendunud, et sellised lahendused töötavad ka siin," nentis Balti regiooni juht Aleksandr Čikaidze.

2004. aastal loodud Pepco on Euroopa jaemüügikett, mis pakub soodsa hinnaga rõiva- ja tarbekaupu. Pepco poed, mida on kokku ligi 1400, asuvad Tšehhis, Ungaris, Poolas, Slovakkias, Horvaatias, Sloveenias, Rumeenias, Lätis ja Leedus.

 

Baltic News Service

Pepco vabad töökohad, klõpsa siin.