Site Online Counter
Skip to main content
Blogi > Praktika

PRAKTIKA HANZA Mechanics Tartus

PRAKTIKA HANZA Mechanics Tartus

PRAKTIKA                                                

PRAKTIKA HANZA MECHANICS TARTU AS-is (Parim regionaalne praktikakoht, klõpsa siin)


tähendab et saad töökogemuse Lõuna –Eesti ühes suuremas rahvusvahelises ettevõttes. Saad rakendada koolis õpitud teadmisi ning omandada praktilisi kogemusi. Sind juhendavad meie ettevõtte kogenud töötajad. Kui praktikakogemus on positiivne, on Sul eelis  meie ettevõttesse tööle kandideerimisel.

KEDA ME PRAKTIKALE OOTAME


Ootame praktikale eelkõige mehhaanika valdkonna eriala valinud kesk-eri õppeasutuste ning kõrgkoolidest  insener-tehniliste erialade õppureid, aga võtame ka teiste valdkondade praktikante (logistika, energeetika, IT , ärikorraldus, personalivaldkond).  
Praktikale ootame noori, kes tunnevad oma valitud eriala vastu sügavat huvi, kes on ettevõtlikud, kohusetundlikud, kes teavad, mida nad praktikalt ootavad, kes on õpetamise osas  vastuvõtlikud. 

KUIDAS PRAKTIKALE TULLA? 


Kui soovid sooritada praktika meie ettevõttes, siis palun võta ühendust kontaktandmetel või saada järgmine informatsioon: nimi, kontaktandmed, õppeasutuse  ja eriala nimi, kursus ning praktika sooritamise periood. Seejärel uurime võimalust vastavates üksustes ning anname Teile tagasiside.

KONTAKTANDMED:   Telefon: 7468 850; 7468 801; 
e-mail: personal.estonia@hanza.com