Skip to main content
Blogi > Ettevõtete ühinemine

Prisma kaalub Eestis laienemiseks ka konkurentidega ühinemist

Prisma kaalub Eestis laienemiseks ka konkurentidega ühinemist

TALLINN, 13. veebruar, BNS – Prisma Peremarket AS soovib järgmise viie aasta jooksul kahekordistada kaupluste arvu Eestis ning välistatud ei ole ka ühinemine mõne olemasoleva ketiga.

"Prisma eesmärk on kasvada Eesti turu liidriks ning suurimaks toidu- ja tarbekaupade jaeketiks," ütles Prisma tegevjuht Jussi Nummelin BNS-ile. "Järgmise viie aasta jooksul kahekordistame kaupluste arvu. Praegu on siiski veel vara öelda kus ja millal täpselt uued poed avame. Kindlasti saavad need olema supermarketi tüüpi kauplused, kus on igapäeva ostlemiseks piisavalt lai valik toidu- ning esmatarbekaupu," lisas ta.

Nummelini sõnul on üheks kaupluste arvu kasvatamiseks võimalik ka osta või ühineda mõne olemasoleva ketiga. "Oleme sellisest võimalusest samuti huvitatud, kuid hetkel on veel vara midagi konkreetset öelda. Samuti oleme avatud koostööle kinnisvaraarendajatega, et tulevastele poodidele leida kvaliteetsed ja klientide vajadusi parimal viisil rahuldavad asukohad," märkis Nummelin.

Ka Lidli kaubaketi plaan Eestisse laieneda on Nummelini sõnul Prisma plaane mõjutanud. "Tean nii Soome kui Leedu kogemuse põhjal, mida Lidli sisenemine turule tähendab. Jälgime, mida teised siin tegutsevad ketid teevad, kuid oma töös keskendume eeskätt ikkagi enda tegevuse arendamisele ja oma klientidele parema teenuse pakkumisele," sõnas ta.

Prisma tegutseb Eestis 13 000-ruutmeetrisel pinnal Narvas ja Tartus Annelinnas, 12 000-ruutmeetrisel pinnal Rocca al Mare kaubamajas, 11 000-ruutmeetrisel pinnal Mustamäe kaubanduskeskuses, 10 000-ruutmeetrisel pinnal Sikupilli kaubanduskeskuses ja Mustakivi äripiirkonnas ning 9000-ruutmeetrisel pinnal Tartus Jõe kaubamajas ja Kristiine kaubanduskeskuse

Ettevõte kuulub Soome SOK kontserni.

 

Baltic News Service